Čeští junioři vstoupili do přípravného turnaje před světovým šampionátem Polish Cup remízou 1:1 se Švýcarskem. O jedinou branku výběru Rudolfa Škubala a Radomíra Mrázka se postaral v osmé minutě utkání Miloš Tyl.
6. 2. 2009 Reprezentace - Junioři (0) KOMENTÁŘŮ

Se Švýcarskem brali Češi remízu

Do zápasu vstoupili lépe švýcarští florbalisté, které už v šesté minutě poslal do vedení Gianluca Lutz. Česká odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Už o dvě minuty později se prosadil Miloš Tyl a bylo srovnáno.

Stejným poměrem pak skončila i první část úvodního utkání turnaje. Nakonec v dalším průběhu zápasu nepadla už žádná branka, a tak se oba soupeři rozešli smírně. Nejlepším českým hráčem se stal brankář Bulldogs Brno David Peštál.

Další utkání čeká na české hráče už dnes v šestnáct hodin proti Lotyšsku. K tomuto zápasu se budou muset přesunout z Babimostu, kde se hrál duel se Švýcarskem, do Zbaszynu.