Stejně jako v pátečním zápase zvítězili čeští junioři nad svými německými vrstevníky i v sobotu. A opět dvouciferným rozdílem. Po pátečních dvaadvaceti gólech tentokrát svěřenci trenérů Škubala a Mrázka vstřelili třináct.
13. 9. 2009 Reprezentace - Junioři (0) KOMENTÁŘŮ

Junioři Němce nešetří a ještě nedostali gól

Češi na hřišti dominovali a sousedy téměř k ničemu nepustili. Výjimkou byli nepříliš časté kontry především ve třetí třetině.

Čeští hráči plnili roli favorita od první minuty. Němečtí hráči nekladli téměř žádný odpor. Jeden z mála okamžiků, kdy mohli snížit, bylo trestné střílení za faul Houdka. Německý kapitán si však na Mrkosovi vylámal zuby. Brankář SSK Future tak udržel v zápase čisté konto.

Nejlepším hráčem utkání na české straně byl vyhlášen hráč s číslem 9 Tomáš Ebel. Zmíněný hráč obléká dres ostravského klubu MVIL. Na německé straně jím byl hráč s číslem šest Sven Traulsen.

Páteční zápas
Česká republika U19 – Německo U19 22:0 (8:0, 8:0, 6:0)

Branky: 5. Šimeček (Dóža), 5. Ondrušek (Ebel), 8. Šimeček (Dóža), 11. Ježek (Munzar), 12. Ondrušek (Ebel), 14. Dóža (Šimeček), 15. Matúš (Jankulár), 19. Ondrušek (Hubálek), 23. Vávra (Dóža), 27. Dóža (Šimeček), 30. Vávra (Šimeček), 34. Vávra (Šimeček), 35. Ebel (Ondrušek), 36. Holčák (Šimíček), 38. Ondrušek (Matúš), 39. Grich (Zezulka), 45. Holčák (Šimíček), 51. Šimíček (Duchek), 52. Dóža (Vávra), 54. Grich (Zezulka), 58. Šimeček (Dóža), 60. Zezulka (Duchek).

Rozhodčí: Fordel, Vuola (Finsko), Vyloučení: 3:1, Využití: 0:0, Střely na branku: 46:1.

Česká republika U19 – Německo U19 13:0 (4:0, 6:0,3:0)

1. Ebel (Šimíček), 8. Munzar, 17 Dóža (Vávra), 19. Ebel (Duchek), 21. Šimíček (Ebel), 25. Grich (Vávra), 33. Ondrušek (Vávra), 36. Dóža (Munzar), 39. Vávra (Jankulár), 39. Ebel (Duchek), 54. vlastní Hallerstede, 56. Ebel (Duchek), 59. Dóža (Grich).

Střely na branku: 45:8, Diváci: 136, rozhodčí: Haglund – Olsson (Švédsko).