Michal Podhráský v souboji s OLS Oulu. Foto: Flickr, Anssi Koskinen Michal Podhráský v souboji s OLS Oulu. Foto: Flickr, Anssi Koskinen
27. 9. 2014 Finsko (2) KOMENTÁŘŮ

Kolaps Nokianu! Garčarův tým přišel o vítězství

Neuvěřitelnou zápletku měl druhý zápas Nokianu v sezoně. Tým, kde působí český zadák Milan Garčar, si tři minuty před koncem vypracoval slepenými brankami dvougólový náskok. Jenže nakonec nebral ani bod!

Hostující NST Lappeenranta totiž stihla odpovědět v samotném závěru hned třemi góly a strhla vítězství na svou stranu. Vniveč tak přišla i první asistence českého florbalisty, který v první třetině nabíjel na Ossimu Ojalovi.

Další bod do tabulky má naopak TPS Turku. Tým Michala Podhráského doma remizoval 2:2 s OLS Oulu.