Tomáš Sladký. Foto: unihockey-photos.ch Tomáš Sladký. Foto: unihockey-photos.ch
24. 11. 2014 Švýcarsko (0) KOMENTÁŘŮ

Sladký byl u senzace! Chur vyřadil v poháru GC Curych

Kim Nilsson si na pohárovou trofej ve Švýcarsku bude muset nechat zajít chuť. Jeho tým GC Curych totiž skončil už ve čtvrtfinále a zasloužil se o to i Tomáš Sladký.

Chur sice brzy prohrával, ale ve druhé třetině začal zápas otáčet a v poslední třetině dílo dokonal. Asistenci na veledůležitý šestý gól zapsal i Tomáš Sladký a favorizovaný tým GC se pomalu začal loučit.

Dva těžké zápasy ve dvou dnech byly na Grünenmatt příliš. A tak po sobotním senzačním vítězství v lize nad Malans přišel malý kolaps. V utkáni s Wilerem prohrával Grünenmatt po první třetině už 0:6 a nakonec podlehl 4:10.

Semifinálové dvojice Švýcarského poháru tvoří Chur s Wilerem, o druhé finálové místo se popere Alligator Malans a Langnau.