Martin Hájek už florbalistky Židenic nevede. Foto: Martin Flousek - xflorbal.cz
28. 11. 2014 Český pohár (0) KOMENTÁŘŮ

Liberec opět přišel o vedení a Židenice tak prošly do semifinále Poháru

Liberecké Crazy girls zažily nepříjemné déja vu. Podruhé v krátké době ztratily v utkání s Židenicemi nadějné vedení a po samostatných nájezdech musely oželet také semifinálovou pohárovou místenku.

Liberec přitom po trefách Kultové a Mlejnkové vedl na začátku druhé třetiny 2:0 a ještě do poslední dvacetiminutovky vstupoval jako lídr, skóre po čtyřiceti minutách hry totiž bylo 3:1. Jenže branky Hyksové a Švecové nasměrovaly utkání do prodloužení, ve kterém ale branka nepadla.

Ve čtyřech sériích nájezdů se prosadily Hyksová s Dernerovou, naopak liberecký kvartet neuspěl, a tak odjíždí zpět pod Ještěd s nepořízenou.

Brněnský celek tak v semifinále vyzve Herbadent, který v úterý přehrál Bohemians. Souboj Ostravy s Chodovem je naplánován na příští sobotu, ELITE se s Vítkovicemi utká 14. prosince poté, co se oba týmy dohodly na změně termínu konání utkání.