Zklamaní florbalisté Pardubic.
23. 11. 2015 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Pardubice povstaly z popela, i tak ale nakonec zůstaly bez bodu

Prohrávat s Mladou Boleslaví po dvou minutách 0:2 není žádný med. Florbalistům Pardubic se to v dohrávce 11. kola extraligy stalo, zbraně ale nesložili a postupně stav vyrovnali! Nakonec si však po výsledku 4:5 přeci jen všechny body odvezl favorit.

Do haly Dašická přišla návštěva 465 diváků, začátek zápasu jim ale radost neudělal. Po 35 vteřinách po spolupráci bratří Chroustových otevřel skóre starší Tomáš a na začátku 3. minuty zvýšil na 2:0 pro Technology Tomáš Novák. Dalšímu gólu v síti domácích zabránil mladý obránce Daniel Škeřík a udeřilo na druhé straně – přesně střílel Dominik Chmelař.

Ve druhém dějství svěřenci Jana Pazdery opět odskočili do dvoubrankového vedení, ani to jim ale vítězství nezaručilo. Na začátku třetí třetiny se prosadil Michal Janeček a když se v 55. trefil pardubický lídr Martin Zozulák, hala šílela nadšením. Vydrželo to však jen 25 vteřin hry, pak se po standartce z rohu prosadil Tadeáš Chroust a Sokolové museli opět dotahovat.

To se ani při závěrečné powerplay nepovedlo a zápas skončil výhrou Mladé Boleslavi 5:4. Domácí sice předvedli parádní návrat do zápasu a za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět, s pěti body ale zůstávají přikováni na předposledním místě tabulky. To boleslavští se díky vítězství posunuli na 2. místo o bod za půlmistry z Chodova.

Sokol Pardubice – Technology Florbal MB 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Branky: 6. Chmelař (Janeček), 25. Zozulák (Ďopan), 44. Janeček (Bahník), 55. Zozulák (Teichman) – 1. Tom. Chroust (Tad. Chroust), 3. Novák (Salát), 23. Gwuźdź, 27. Novotný (Tad. Chroust), 55. Tad. Chroust (Novotný). Rozhodčí: Martin Valenta – Michal Žďárský. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 465.

Autor: Redakce Florbal.cz