Tom Ondrušek. Foto: Facebook Warberg IC Tom Ondrušek. Foto: Facebook Warberg IC
18. 9. 2016 Švédsko (0) KOMENTÁŘŮ

Gól a asistence Ondruška na body nestačily

Tom Ondrušek se dokázal trefit i ve svém druhém utkání za Warberg. Na hřišti Thorengruppenu byl český forvard u prvních dvou gól: nejdříve připravil pozici pro Blaberga a pak sám dal na 0:2 pro hosty. Umeå ale dokázalo ještě v průběhu první třetiny vyrovnat a v polovině zápasu dal Wiktor Johannesson vítěznou branku.

Bez bodu odjíždí ze Stockholmu Jendrišákův Linköping. Finalista posledního ročníku sice dlouho vedl, ale druhá polovina zápasu se lépe vydařila domácímu AIK, které otočilo na konečných 7:4.

O téměř jasné body přišel Helsingborg, který pět minut před koncem odskočil Siriusu na 5:3. Pak ale úřadoval Johan Eriksson, který srovnal na 5:5 a sám dal v zápase 4 góly. Hosté pak dali i vítěznou trefu v prodloužení.