Marek Zapletal, střelec vítězného gólu proti Tatranu. Foto: Panthers Otrokovice, Český florbal
29. 10. 2016 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 8. kola Superligy: Tatran podruhé v řadě prohrál

Hned několik překvapivých výsledků se zrodilo v pátečním 8. kole. O největší překvapení se postaraly Otrokovice, když po vyrovnaném průběhu utkání zdolaly Tatran 6:4. Tatran si tak připsal druhou porážku v řadě. Všechny tři body si po dobrém výkonu v Brně připsala Ostrava. Nejtěsnějším možným rozdílem vyhrálo Kladno nad Spartou. Ztrátě bodů, narozdíl od Tatranu, zabránil Chodov. Domácí Pardubice sice po prvních dvou třetinách vedly, ve třetí třetině ale náskok ztratily. Nejvíce gólů padlo na Dubině, pražským klokanům nestačilo na bod ani 9 gólů. Jednoznačným výsledkem skončil zápas v Home Credit Areně v Liberci.