Boleslav zvýšila náskok již na pět bodů. FOTO: MLadá Boleslav, Český florbal
29. 11. 2016 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 12. kola Superligy: Boleslav ovládla zápas lídrů

Zápas dvou nejlepších týmů dosavadního ročníku byl rozhodně největším lákadlem 12. kola. Chodov byl sice v úvodu zápasu aktivnějším týmem, nepodařilo se mu ale odskočit na rozdíl větší než jeden gól. Ve zbývající části zápasu již tahali domácí za delší část provazu. Zápas tak skončil 9:5. Největší překvapení bylo k vidění v Ostravě. Známé rčení, že derby nemá favorita, se opět potvrdilo. Zápas rozhodnul Filip Hrabal půl minuty před koncem a potvrdil tak mizernou formu Vítkovic z posledních zápasů. Vítězstvím nad Libercem se tak na třetí místo posunul Tatran Střešovice. Kladnu se podařilo dotáhnout se na Pardubice, když ve vzájemném klání zvítězili po nájezdech. Brno rozhodlo utkání již v první třetině, po výhře 8:3 si připsalo tři body. Derby mezi Spartou a Bohemians přineslo překvapivého vítěze, domácí zvítězili 8:5.