Vítkovice se s Boleslaví utkají v ostravském Superfinále. Foto: FB Florbal Mladá Boleslav
24. 1. 2017 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 17. kola Superligy: Boleslav rozstřílela Vítkovice v poslední třetině

Po týdnu se znovu střetly týmy Boleslavi a Vítkovic a opět z toho vyšel vítězně mladoboleslavský celek. Utkání bylo až do třetí třetiny vyrovnané, pak začali úřadovat hosté. Ve třetí třetině vsítili osm gólů a Boleslav tak vyhrála 13:4. Zajímavý výsledek se urodil ve Střešovicích, domácí florbalisté prohráli se Spartou 4:6. Překvapení se konalo i na Děkance. Liberec dovedl zápas až k nájezdům, ve kterých byl úspěšnější. Pardubice zaváhaly s Brnem a zkomplikovaly si tak cestu do play off. Neuvěřitelný obrat mohli vidět diváci při zápase Ostravy s Chodovem. Hostující celek dokázal otočit nepříznivý stav a ve třetí části zápasu vstřelil hned devět gólů. Otrokovice si připsaly tři body za výhru 7:1 nad Kladnem a zůstavají na dosah pátému Brnu.