Tatran zvládl i druhý domácí duel a v semifinále s Boleslaví je srovnáno. Foto: Tatran Střešovice Tatran zvládl i druhý domácí duel a v semifinále s Boleslaví je srovnáno. Foto: Tatran Střešovice
5. 4. 2017 Superliga (11) KOMENTÁŘŮ

Střešovická senzace! Tatran před 800 diváky otočil duel s Boleslaví a srovnal stav série na 2:2
Tatran dramatizuje boj o Superfinále! Po úvodních dvou zápasech se zdálo, že by si letos Mladá Boleslav měla se svým soupeřem poradit. Jenže Střešovice ovládly oba dva domácí zápasy, přičemž dnes otočily nepříznivě se vyvíjející zápas. Po vítězství 9:4 slaví druhý triumf v sérii a do Boleslavi pojedou za vyrovnaného stavu 2:2.

Boleslav byla po pondělní porážce nabuzená a v úvodu se to projevilo. Po 80 vteřinách hry to bylo 0:2, prosadili se Petrové Kološ a Novotný. Za dalších pět minut už ovšem bylo srovnáno, přesto byli po úvodní části spokojenější hosté.

Ve 14. minutě se Boleslavští zmocnili míčku a po rychlé akci je poslal zpátky do vedení Tadeáš Chroust. Minutu před koncem první třetiny pak Boleslav během signalizovaného vyloučení zužitkovala hru 6 proti 5 a Jan Jelínek zajistil svému celku dvoubrankové vedení.

Málokdo by asi v tu chvíli uvěřil, že to byl poslední gól hostujícího týmu v zápase. Pak už totiž úřadoval pouze Tatran. Ve druhé části otočil skóre ve svůj prospěch a v závěrečné dvacetiminutovce zasadil Boleslavi další čtyři trefy.

Hosté neproměnili ani nájezd a na hřišti Tatranu se ve dvou duelech prosadili pouze v jedné třetině, ve zbylých pěti na ně gólman Rebro vyzrál. Čtyřmi body se na výhře Střešovic podílel výborně hrající Mikuláš Komárek. V pátek je na programu pátý duel série.

4. semifinále Tipsport Superligy:

TATRAN STŘEŠOVICE – MLADÁ BOLESLAV 9:4 (stav série: 2:2)


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • Jarda napsal:

  A to zachytat Katka první dva zápasy tak kdo ví, jestli by nebylo 3:1 pro Tatran

 • fanda napsal:

  namistrovaní borci a tak trochu bez zájmu hrající bolka…super střešovice, nadšení, bojovnost, nasazení, to všechno zdobí mladíky. suverénní bolka nemusí hrát superfinále , hvězdy nevědí co hrát, tak trochu na hlavu postavená nedávná nominace repre…ještě to bude zajímavé, v boleslavi bude průvan

 • Franta Straka napsal:

  Dobrej zářez od sudích. To si to v tý Bouli neumějí pohlídat 😀

 • JJ napsal:

  Jako nemusím ani jeden tým, ale poslední dobou je mi sympatičtější ten Tatran než ta namistrovana Bolka

 • JJ napsal:

  Teda až na Franze Kafku 😛

 • napsal:

  Ovšem Němečkovo hraní vysokou a reakce rozhodčího je přímo donebevolající …

 • Bohemka napsal:

  Nejdřív Chodov a ted Tatran. To si rozhodčí dělají srandu nebo jsou úplně slepý. Vysoká pod víkem.od čeho jsou tam dva?

 • tatran napsal:

  Ještě přidejte to vymyšlený trestný střílení ve 3.třetině a máte hezký obrázek nezvládnutého konce utkání.Takové chyby bych čekal u nováčků, ale u těchto rozhodčích to hraničí s úmyslem

 • FANDA napsal:

  zrušit SF !!!!

Napsat komentář

*