Jiří Bouška vsítil Tatranu dva góly stejně jako Radek Krajcigr. Foto: Florbal Mladá Boleslav Jiří Bouška vsítil Tatranu dva góly stejně jako Radek Krajcigr. Foto: Florbal Mladá Boleslav
7. 4. 2017 Superliga (8) KOMENTÁŘŮ

Boleslav krok od Superfinále! Tatran sestřelili Bouška s Krajcigrem
Boleslav dnes další překvapení nepřipustila. Na domácí půdě smetla Tatran vysoko 7:1 a jen jedna výhra ji dělí od postupu do Superfinále. Na sedmigólovém vítězství se dvěma trefami podíleli Jiří Bouška a Radek Krajcigr.

Mladá Boleslav vyhrála úvodní dva domácí zápasy semifinálové série. Následovaly však dvě porážky na půdě Tatranu. I tentokráte Středočechy hnala vpřed do posledního místa zaplněná městská hala a svěřenci Jana Pazdery střetnutí zvládli.

Po úvodní části to bylo ještě 1:1, když na Krzyžankovu trefu odpověděl za hosty Jiří Kolísko. Jenže pak už to Mladoboleslavští rozbalili se vším všudy. Nejprve Rytych našel dlouhým výhozem Pluhaře, který poslal Boleslav podruhé do vedení.

Pak si vzal slovo ostrostřelec Radek Krajcigr. Dvěma slepenými góly v závěru druhého dějství zajistil svému celku pohodlný třígólový náskok. Ten už si Středočeši udrželi, do konce zápasu stihli přidat další tři branky a zvítězili 7:1.

Kromě dvou dvougólových střelců si dvě nahrávky připsal ve formě hrající Tadeáš Chroust. Šestá bitva semifinálové série je na programu už zítra od 14:30. Duel bude vysílat ČT sport.

Střelec úvodní trefy zápasu Petr Krzyžanek v souboji s Ondřejem Němečkem. Foto: Florbal Mladá Boleslav

Střelec úvodní trefy zápasu Petr Krzyžanek v souboji s Ondřejem Němečkem. Foto: Florbal Mladá Boleslav

Výsledek 5. semifinále Tipsport superligy:

Florbal Mladá Boleslav – Tatran Střešovice 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)
Branky: 12. Krzyžanek (Tad. Chroust), 31. Pluhař (Rytych), 39. Krajcigr, 40. Krajcigr, 43. J. Bouška (Tad. Chroust), 56. Curney (TS), 59. J. Bouška – 17. Jiří Kolísko (Brautferger). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 0:0. Diváci: 770.


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • Mladík napsal:

  Pan Černý by možná mohl srovnat rozhodcovský metr a nebýt poplatný pokřiku domácích diváků a to kdekoli. Fanoušci sice hučí, ale ve finále si práce rozhodčích velmi cení. Vědí, že to mají těžké a navrch jsou tu videozáznamy. Dvě situace selhání pana Černého. Zraněný obránce Tatranu úderem soupeřova útočníka do obličeje. Pan Černý stojí vedle a nechává hrát a padá gól. Opačná situace obránce Boleslavi padá k zemi po zásahu balonku a ještě než dopadne na zem okamžitě pískáno. Situace 2. Z druhého konce hřiště zahlédne pohyb branky a okamžitě píská nájezd. Nemohl to vidět. Jeho Kolega stále vedle a jen překvapeně koukal. Mají to těžké někdy to, ale nepůsobí jako náhoda.

 • MIB napsal:

  Ubreceny Tatran.Němeček držel a Kreiziger se ohnal. Kluci si to dali a náš to ustal. Když dostaneš míčem do kouli, jsi rád za přerušení a to posunutí brány,do který váš brankář vlitnul a posunul jí před našimi hráči,viděla celá hala. Dneska vám to nandáme a máte po sezoně

  • Mladík napsal:

   Tatran nemá důvod brečet už jen slaví a užívá si to. Má více než splněno. Jeho „junioři“ dvakrát vyprášili Bolku plnou reprezentantů a proto jsou vysmátí. Nevím jaký je rozdíl v tom když se v souboji sesunou v bolestech dva hráči. Oba mohou být vážně zranění. V jednom případě se to nechá v druhém se okamžitě píská. Nerozumím tomu. Nic více nic méně.

 • MIB napsal:

  Do kouli dostal ze střely.to asi myslíš souboj míče a kouli

  • Mladík napsal:

   Srozumitelněji. Dva hráči v průběhu hry z důvodu možného zranění evidentně a viditelně pro všechny na hřišti i v hledišti přestanou hrát. Jednou se to nepíská a jednou píská. Rozhodčímu je tedy v jednom případě jedno zdraví hráče a v druhém případě není. Zvláštní.

 • tatran napsal:

  Ty jsi ale hloupý mladík….

 • Pavel napsal:

  Trochu respektu k rozhodčím! Osobně bych nemohl být rozhodčí, párkrát jsem pískal přatelák a některé hovada bych nejradči na místě „inzultoval“. Na ligový zápas bych si rozhodně netroufal, rozhodčí sice dělají chyby, ale mají můj obdiv za odvahu neustále čelit blbým kecům od většinou psychicky nevyrovnaným exotům

 • to Mladík napsal:

  Ty ubrečený Tatraňáčku.Až dostaneš někdy do kulí,budeš to hodnotit jinak.Ani v jednom případě nešlo o zdraví hráčů.U Němečka by se přerušovalo v brankový situaci a to by bylo špatně.Se nedivím rozhodčím, že nepřerušili hru. V druhém případě rozhodčí přerušením nikoho nepoškodili.Hlavně si za to Němeček mohl sám, že dostal ránu. Když nestíhá,drží rukama jako slečinka. Jo a kdyby hráči byli vychovaní, přeruší hru sami. Stejně jako je to ve fotbale.Karlos

Napsat komentář

*