Lucie Šrotová je nově hráčkou Dietlikonu Foto: Ladislav Káňa - FBC Ostrava
18. 7. 2017 Ženský florbal - Zahraničí (1) KOMENTÁŘŮ

Z Ostravy až na Champions Cup? Lucie Šrotová skutečně přestoupila do Dietlikonu

 Informace, které před pár týdny přinesl Florbal.cz, se potvrdily. Kmenová hráčka Vítkovic Lucie Šrotová, která strávila poslední sezonu na hostování v FBC Ostrava, se skutečně stala hráčkou Dietlikonu, se kterým tak dostane možnost představit se také na Champions Cupu. Klub o tom dnes informoval na svých internetových stránkách.

Sportovní život je vrtkavý a občas napíše fascinující příběh: Šrotová se před sezonou nevešla do kádru Vítkovic, odešla tak hostovat do Ostravy, ale ani zde nepatřila ke klíčovým hráčkám. Nyní ale bude dost možná jedinou českou florbalistkou v nejvyšší švýcarské ženské soutěži, když se stala posilou Dietlikonu.

PSALI JSME:
RODÍ SE ŠOKUJÍCÍ PŘESTUP? MÁME ZÁJEM O LUCII ŠROTOVOU, POTVRDILO VEDENÍ DIETLIKONU

Klub o tom v úterý odpoledne informoval na svém webu. „Jsme potěšeni tím, že můžeme náš tým rozšířit o Lucii Šrotovou, která nás v tréninkových jednotkách přesvědčila o svých taktických dovednostech a herní inteligenci,” řekla na webu Dietlikonu hlavní trenérka Simone Berner, sama bývalá legendární florbalistka s nejvyšším počtem startů za národní tým v ženském florbale.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*