Střešovický Tatran může těšit fakt, že došel z českých týmů nejdále a má bronz! Foto: Czech Open Střešovický Tatran loni dosáhl na bronz! Foto: Czech Open
12. 8. 2017 Czech Open (0) KOMENTÁŘŮ

Rozpis zápasů na Czech Open 2017




Kompletní rozpis zápasů elitní mužské kategorie na Czech Open 2017!

SKUPINA AA

10. 8. 11:00 1. SC TEMPISH Vítkovice – FbŠ Bohemians (Podvinný Mlýn) 3:5
10. 8. 11:00 Höllviken IBF – Floorball Köniz (Vinohrady) 1:2
10. 8. 16:00 FbŠ Bohemians – Höllviken IBF (Podvinný Mlýn) 5:3
10. 8. 16:00 Floorball Köniz – 1. SC TEMPISH Vítkovice (Vinohrady) 2:7
11. 8. 8:40 FbŠ Bohemians – Floorball Köniz (Podvinný Mlýn) 5:5
11. 8. 8:40 Höllviken IBF – 1. SC TEMPISH Vítkovice (Vinohrady) 1:1

SKUPINA AB

10. 8. 12:00 IBF Falun – Floorball Thurgau (Vinohrady) 4:2
10. 8. 12:00 FAT PIPE Florbal Chodov – FBC ČPP Bystroň Ostrava (Podvinný Mlýn) 2:3
10. 8. 17:00 Floorball Thurgau – FAT PIPE Florbal Chodov (Podvinný Mlýn) 0:2
10. 8. 17:00 FBC ČPP Bystroň Ostrava – IBF Falun (Vinohrady) 5:7
11. 8. 9:40 FBC ČPP Bystroň Ostrava – Floorball Thurgau (Vinohrady) 4:11
11. 8. 9:40 IBF Falun – FAT PIPE Florbal Chodov (Podvinný Mlýn) 4:2

SKUPINA AC

10. 8. 13:00 Technology Florbal MB – itelligence Bulldogs Brno (Vinohrady) 3:3
10. 8. 13:00 ACEMA Sparta Praha – EräViikingit (Podvinný Mlýn) 1:6
10. 8. 18:00 EräViikingit – Technology Florbal MB (Podvinný Mlýn) 1:0
10. 8. 18:00 itelligence Bulldogs Brno – ACEMA Sparta Praha (Vinohrady) 7:2
11. 8. 10:40 EräViikingit – itelligence Bulldogs Brno (Podvinný Mlýn) 3:1
11. 8. 10:40 Technology Florbal MB – ACEMA Sparta Praha (Vinohrady) 7:3

SKUPINA AD

10. 8. 14:00 Tatran Střešovice – SV Wiler-Ersigen (Vinohrady) 2:7
10. 8. 14:00 Hu-Fa Panthers Otrokovice – Pixbo Wallenstam IBK (Podvinný Mlýn) 0:4
10. 8. 19:00 Pixbo Wallenstam IBK – Tatran Střešovice (Podvinný Mlýn) 3:1
10. 8. 19:00 SV Wiler-Ersigen – Hu-Fa Panthers Otrokovice (Vinohrady) 7:0
11. 8. 11:40 Pixbo Wallenstam IBK – SV Wiler-Ersigen (Podvinný Mlýn) 4:7
11. 8. 11:40 Tatran Střešovice – Hu-Fa Panthers Otrokovice (Vinohrady) 4:1

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA AE

11. 8. 14:00 1. SC TEMPISH Vítkovice – IBF Falun  (Podvinný Mlýn) 3:6
11. 8. 15:00 FbŠ Bohemians – Floorball Thurgau  (Podvinný Mlýn) 3:1
11. 8. 18:00 FbŠ Bohemians – IBF Falun  (Podvinný Mlýn) 2:2
11. 8. 19:00 1. SC TEMPISH Vítkovice – Floorball Thurgau  (Podvinný Mlýn) 3:3

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA AF

11. 8. 16:00 EräViikingit – Pixbo Wallenstam IBK  (Podvinný Mlýn) 2:0
11. 8. 17:00 itelligence Bulldogs Brno – SV Wiler-Ersigen  (Podvinný Mlýn) 2:7
11. 8. 20:00 EräViikingit – SV Wiler-Ersigen  (Podvinný Mlýn) 4:4
11. 8. 21:00 itelligence Bulldogs Brno – Pixbo Wallenstam IBK  (Podvinný Mlýn) 1:6

OPRAVNÉ ZÁPASY

11. 8. 15:00 Floorball Köniz – FBC ČPP Bystroň Ostrava (Vinohrady) 5:2
11. 8. 16:10 Technology Florbal MB – Hu-Fa Panthers Otrokovice (Vinohrady) 4:1
11. 8. 17:20 FAT PIPE Florbal Chodov – Höllviken IBF (Vinohrady) 6:2
11. 8. 18:30 Tatran Střešovice – ACEMA Sparta Praha (Vinohrady) 3:2n

PŘEDKOLO PLAY OFF

11. 8. 19:40 Floorball Köniz – Technology Florbal MB (Vinohrady) 2:3
11. 8. 20:50 FAT PIPE Florbal Chodov – Tatran Střešovice (Vinohrady) 6:5

ČTVRTFINÁLE

12. 8. 10:30 EräViikingit – Floorball Thurgau (Vinohrady) 5:2
12. 8. 10:30 Technology Florbal MB – IBF Falun (Podvinný Mlýn) 3:11
12. 8. 12:30 FAT PIPE Florbal Chodov – SV Wiler-Ersigen (Podvinný Mlýn) 6:5n
12. 8. 12:30 FbŠ Bohemians – Pixbo Wallenstam IBK (Vinohrady) 1:7

SEMIFINÁLE

12. 8. 16:00 EräViikingit – IBF Falun (Podvinný Mlýn) 1:8
12. 8. 18:30 Pixbo Wallenstam IBK – FAT PIPE Florbal Chodov (Podvinný Mlýn) 3:1

FINÁLE

13. 8. 15:30 IBF Falun – Pixbo Wallenstam IBK (Podvinný Mlýn) 8:5


Autor: redakce



KOMENTÁŘE

Napsat komentář