Tomáš Sýkora a Tom Ondrušek. Foto: Český florbal Tomáš Sýkora a Tom Ondrušek. Foto: Český florbal
22. 9. 2017 Superliga (5) KOMENTÁŘŮ

Chodov veze body z Otrokovic, k výhře mu pomohla i třetí lajna

Mistr z Chodova v předehrávce 4. kola zdolal Otrokovice 5:3 a připsal si do tabulky čtvrté vítězství v letošní sezoně.

Základ úspěchu položil celek z Jižního Města ve druhé třetině za stavu 1:1. V rozmezí tří minut se prosadili Matejčík a Strachota a poprvé poslali Pražany do vedení.

Otrokovice sice reagovaly brankou Zapletala, ale opět je ve třetí části srazily dva slepené góly hostů. V závěru už pouze snížil za domácí Sovják.

Chodov tak i díky solidnímu výkonu třetí pětky porazil Otrokovice 5:3. Dnes jsme zvládli zápas celkem zkušeně, výborně nám zahrála třetí lajna, včetně Honzy Vacenovského. Jsem rád, že když nasadíme naše juniory, tak nám do hry přináší kvalitu,“ pronesl po utkání spokojeně kouč hostů David Podhráský.

Panthers Otrokovice – Florbal Chodov 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

PŘÍBĚH ZÁPASU

O Chodovu se v minulých sezonách říkalo, že má silnou maximálně jednu nebo dvě pětky. Tentokráte se v Otrokovicích prezentovala skvělým dojmem i třetí pětice a její člen Jan Vacenovský nasbíral dva body. Těmi popostrčil favorita ke třem bodům, které se z otrokovického Štěrkoviště nevozí lehce.

STATISTIKA

Branky: 13. Kittel (Kostka), 33. Zapletal (Mich. Nagy), 59. Sovják (Petřík) – 15. M. Vávra (Mikeš), 24. Matejčík (M. Podhráský), 27. Strachota (Vacenovský), 51. Vacenovský (Kašovský), 53. M. Koutný (Řezáč). Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:1. Diváci: 268.