Michal Jedlička povede tým Slovenska na domácím šampionátu. Foto: Flickr IFF Michal Jedlička . Foto: Flickr IFF
30. 11. 2017 Mistrovství světa žen 2017 (5) KOMENTÁŘŮ

Michal Jedlička hostem Seznam zpráv: Český florbal zaspal, uvedl v rozhovoru
Florbalový kouč Michal Jedlička byl pozván do studia Seznam zpráv. V rozhovoru mimo jiné řekl, proč Česko nestačí na ty nejlepší země nebo na jaké úrovni se nachází slovenský florbal.

Známý florbalový bouřlivák Michal Jedlička bude na nadcházejícím světovém šampionátu žen v Bratislavě vést domácí reprezentaci. Už před časem uvedl, že reálným cílem je postup do čtvrtfinále, potažmo umístění do pátého místa. Snem je účast Slovenska v elitní čtyřce.

V rozhovoru na Seznamu však také zkritizoval vývoj florbalu u nás. „Je to taková nafouknutá bublina. Myslím, že bychom měli pracovat daleko lépe,“ nastínil a celou věc pak rozvedl i na příkladu rozšíření Superligy, což považuje za chybu.

Celý devítiminutový rozhovor najdete ZDE.

Michal Jedlička byl hostem Seznam zpráv. Foto: Seznam Zprávy

Michal Jedlička byl hostem Seznam zpráv. Foto: Seznam Zprávy

 


Autor: redakceKOMENTÁŘE

 • omg napsal:

  uroven slovenske ligy je slaba .,…tak čo robia v repre hráčky z psoledného a predposledneho tímu ligy? hnus

 • Mařena napsal:

  A my jsme těm nejlepším někdy jako stačili???

  • Jarda napsal:

   přišlo mi, že takových 10-9 let zpátky jsme se Švajcu vyrovnali, a od Finů byli kousek, Švédi v té době ještě nehráli jiný sport, od té doby ale snad konstantně ztrácíme.

 • Pavel napsal:

  Tak jsem myslel, že se dozvím nějaké konkrétní moudro a jen kritika rozhodčích a rozšíření na 14 týmů a že nám ujíždí vlak. Špičkové kluby jako Bohemka (a další) utváří obraz českého florbalu a vychovávají kluky pro repre.

Napsat komentář

*