Hráči Brna oslavují branku do sítě Pelhřimova. Zdroj: facebook.com/hattrickbrno/
16. 1. 2018 1. liga (0) KOMENTÁŘŮ

Slovan vyhrál na nájezdy ve Varech, Brno vybojovalo tři body

V sobotu se odehrálo šest zápasů devatenáctého kola, Slovan získal dva body po penaltovém rozstřelu, Black Angels doma přetlačili Kanonýry Kladno, výhru Chomutova ve Svitavách pečetila třetí třetina. Schuller v závěru pojistil body v Ostravě, v neděli se Start98 přesunul na dohrávku druhého kola do Petrovic.

Karlovy Vary vyprodukovaly celkem 48 střel, jenže to stačilo nakonec jen k jednomu bodu. Na remízu 7:7 v základní hrací době srovnával v 53. minutě Klápa. V dovednostní disciplíně dovršil neformální hattrick Smeták a přisoudil hostům bod navíc.

Start98 vyjel na víkendové dvojutkání na východ, vracel se s polovičním možným ziskem za výhru 6:7 v ČPP Areně, kdy v závěru rozhodl Schuller střelou od mantinelu. V Petrovicích se blýskl hattrickem Oborák a domácí udrželi výsledek 6:4.

Kladno přicestovalo do pražských Čakovic. Úvodní vyrovnaná třetina, která skončila 3:3, a druhá beze změny na skóre vedly k třetí, kdy Andělé předvedli přesvědčivější výkon než Kanonýři a zvítězili.

V Brně se také hrálo o tři body, ty zůstaly na domácí palubovce Brňanů. Pevná obrana povolila jen 14 střel na Kejíka, naopak Venkrbec obdržel míček za svoje záda pětkrát.

V hale Na Střelnici padlo v součtu celkem deset branek, k nelibosti domácích příznivců se jich osm ocitlo v domácí brance a Chomutovší si po právu odváží tři body.

Výsledky 19. kola 1. ligy:

FB Hurrican Karlovy Vary – TJ Slovan Havířov 7:8 (1:2, 4:4, 2:1 – 0:0) po sam. náj.
15. Oliverius, 30. Pruner, 33. Macek, 33. Zeman, 35. a 53. Klápa, 44. Horký – 8. Daniš, 8. Macháček, 23. Vylegala, 25. Gregor, 32. Chládek, 35. a 48. a Smeták. Diváci: 102.

1. MVIL Ostrava – Start98 Praha-Kunratice 6:7 (1:3, 3:2, 2:2)
1. Svačinka, 30. Tesárek, 32. Dombrovský, 33. Němec, 51. Děček, 57. Kotzur – 1. Volf, 9. Běloch, 20. Volf, 26. a 43. Stejskal, 38. Rossi, 57. Ondřej Schuller. Diváci: 80.

BLACK ANGELS – Kanonýři Kladno 7:3 (2:3, 1:0, 4:0)
15., 19. a 60. Boček, 22. Kopecký, 45. Pícha, 50. Renčín, 60. Bauman – 4. Stůj, 13. Louvar, 20. Přívara. Diváci: 110.

FBŠ Hattrick Brno – Spartak Pelhřimov 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)