Robert Košir (22) slaví se spoluhráči gól. Foto: ACEMA Sparta Praha Robert Košir (22) slaví se spoluhráči gól. Foto: ACEMA Sparta Praha
22. 1. 2018 Superliga (16) KOMENTÁŘŮ

Sparta zdolala Pardubice a je o krok blíže čtvrtému místu
Sparta v televizním utkání porazila Pardubice 6:2 a ze čtvrtého místa má na páté Otrokovice čtyřbodový náskok. Vítěznou trefu duelu zaznamenal ve 26. minutě z trestného střílení Milan Garčar.

V první části to byly ovšem Pardubice, které se dostaly dvakrát do jednobrankového vedení. Sparta ale pokaždé srovnala a po první dvacetiminutovce bylo skóre nerozhodné 2:2.

Od druhé třetiny domácí převzali iniciativu. Garčar při samostatném nájezdu překonal Levínského a Pražané pak ve třetí třetině stvrdili vítězství třemi dalšími trefami.

Spartě tak chybí k jistotě play off pět kol před koncem jediný bod a reálné se také zdá obsazení čtvrtého místa. Ani Pardubice ovšem nemusejí věšet hlavy, na devátou Ostravu mají stále slušný devítibodový náskok.

Sparta Praha – Sokol Pardubice 6:2 (2:2, 1:0, 3:0)

Branky: 12. Bartoš (Ujhelyi), 16. Košir (Krejča), 26. Garčar (TS), 55. Burian (vlastní), 56. Koščo (Košir), 58. Pruner – 6. Teichman (Brychta), 14. P. Pakosta (P. Němeček). Rozhodčí: Novosad, Müller. Vyloučení: 1:0, navíc Garčar (Sparta) 5 min. Bez využití. Diváci: 781.


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • T napsal:

  Pardubice mají náskok samy na sebe? 😀 (poslední věta)

 • trenér napsal:

  garčar je pěkné čuně…pětka byla málo, omluva byla na místě, ale nestačí…

  • Petr napsal:

   Tahal ho za rameno a Garčar se ve snaze uvolnit ohnal. Z jeho strany v tom byly emoce a důraz. 5 minut za úder do obličeje jasných, ale nic jiného bych v tom nehledal.

   • trener napsal:

    něco takového si neměl a nemůže dovolit i kdyby v tom byly emoce jakékoliv…to by nemělo konce a za chvíli z toho bude hokej – a to si myslím nechceme. prostě úder loktem do obličeje je nebezpečná věc – v tom se snad shodneme

    • Petr napsal:

     Pusťte si to zpomaleně a pochopíte (snad), co jsem měl na mysli. Věnoval se protihráči, kterého měl prosti sobě a řešil s ním po přerušení konflikt plynoucí ze hry. Najednou ho zezadu někdo, na koho neviděl, začal tahat za rameno. Ve snaze se vyprostit, aniž by se otočil, se prudce vysmekl a dal loktem onomu hráči do obličeje. Na mne 5 minut jasných, měl to mít pod kontrolou. Jiný úmysl v tom ale nebyl.

     • trenér napsal:

      netvrdím, že to byl úmysl, chraň Bože, ale dopadlo to jak to dopadlo – úder hokejkou do obličeje je zpravidla neúmyslný, svou nebezpečností však spravedlivě trestán. stejně jako musí hráč kontrolovat hokejku, stejně musí kontrolovat emoce. v tom bych nepřipustil žádnou benevolenci, nebezpečí zvrhnutí v cosi nekontrolovatelného se s blížícím play off zvyšuje a hráči musí znát hranice – všichni hráči…

 • Aida napsal:

  Slušnej Buriho BACKCHECKING 😀 😀 😀

 • A19 napsal:

  Závěr ligy bude ještě hodně zajímavý – Tatran 27 bodů, Ostrava 22 bodů

  • Honza napsal:

   Tatran 27 ??

   • Beny napsal:

    Nic zajímavého nebude, máme 31 bodů a Ostrava se přes 30 nedostane, navíc my ještě pár bodíků uděláme. Osmička na playoff už je jasná.

    • Audit napsal:

     Tak Ostrava to dnes trřochu zamotala – odvezla si 3 body z Chodova.

    • A19 napsal:

     Nesmíš ale zapomenout na kontumace zápasů ve kterých nastoupil Langer 😉 Takže po včerejšku to je ještě zamotanější – Tatran 27, Ostrava 25

     • flrbl napsal:

      Nevím, kde jsi vzal nějakou kontumaci. Žádná kontumace nebude a Tatran o žádný body nepřijde

 • Florbalu zdar napsal:

  A v Pardubicích zase plyoff nebude. Dokud někdo nepochopí, že je třeba opravdu změna. Všichni víme kde.

 • Pavel napsal:

  Pardubice jsou hodně špatné. Viděl jsem je i ve Znojmě a jejich hra dopředu je marná. Se Spartou hráli jen beton a na brejky. Vůbec bych se nedivil kdyby je Ostrava předběhla.

Napsat komentář

*