Karel Ševčík, nový trenér otrokovických Panthers. Foto: panteri.cz Karel Ševčík, nový trenér FBC Ostrava Foto: panteri.cz
24. 1. 2018 Superliga (6) KOMENTÁŘŮ

V Otrokovicích končí trenér Ševčík, bude dělat asistenta ve Vítkovicích
Vedení Panthers Otrokovice se dohodlo na ukončení spolupráce s dosavadním koučem A týmu Karlem Ševčíkem. Trenér končí u týmu přesto, že se tým nachází na solidním pátém místě superligové tabulky. Zkušený kouč se stal asistentem Pavla Bruse u mužů Vítkovic.

„I přes uspokojivé výsledky jsme se po vzájemném jednání s Karlem Ševčíkem dohodli v další spolupráci na nejvyšší úrovni nepokračovat,“ vyjádřil se k situaci předseda výkonného výboru otrokovického klubu Karel Ťopek.

Ševčík působil u áčka Panthers od roku 2015, mimo to vedl v klubu i další mládežnické celky. „Nerozcházíme se ve zlém. Karel udělal pro Pantery velký kus práce a věnoval značné úsilí posunu klubu, a za to mu patří velké díky. Proto jsme se dohodli, že v práci se starším žáky bude prozatím pokračovat,“ dodal Ťopek.

Kromě starších žáků Otrokovic ale zůstane také v extralize. Prakticky vzápětí poté, co o jeho odchodu informovaly Otrokovice, totiž Vítkovice oznámily, že se Karel Ševčík stal asistentem Pavla Bruse u extraligového týmu.

Na sobotní televizní zápas s Ústím se mužstvo připravuje pod vedením trenéra juniorů a dosavadního asistenta u mužů Michala Kvapila a kondičního trenéra Martina Hály. O novém kouči klub jedná.


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • Antitalent napsal:

  Neni treba hledat, pan Kvapil je jeden ze spickovych treneru a hlavne jsou za nim videt vysledky.

 • Milan P. napsal:

  Pan Ťopek vlastně řekl – “ ze se rozchází v dobrém“. Jo… to je v pohodě cca. 6 zápasů pred playoff. Drzim palce, p. Ševčíku.

 • Jan Pospíšil napsal:

  Za nikým v superlize nejsou vidět takové výsledky, jako za panem Ševčíkem. Aktuální páté místo a dlouhodobý progres týmu v regionu, který není svojí základnou, dostupností ani spádovou oblastí zrovna florbalově nejsilnější… klobouček.

 • Petr Vojáček napsal:

  No podle mě se jedná o obrovskou chybu, ale výbor v otrokovicích již pár takových kroků udělal. Snad ví co, dělají. Držím palce v playoff!

 • Lojza napsal:

  Evidentně nezná nikdo pana Ševčíka osobně, když říká, že je to dobrý trenér.

 • JJ napsal:

  Tak tak, možná by pánové co výše komentovali situaci měli poznat pana Ševčíka skutečně osobně a ne tady psát hlouposti. S p. Ševčíkem jste možná komunikovali 5 minut někdy po školení nebo přes sociální sítě, kde jste viděli jen jeho stránku, kterou chce, aby viděli všichni. Karta má rub i líc. Mlčte dokud ji neotočíte.

Napsat komentář

*