Karel Ševčík, nový trenér otrokovických Panthers. Foto: panteri.cz Karel Ševčík, nový trenér FBC Ostrava Foto: panteri.cz
15. 5. 2018 Superliga (3) KOMENTÁŘŮ

Ševčík zůstane v Ostravě, ale změní tým. Bude hlavním trenérem FBC!
Muži FBC Ostrava mají nového trenéra. V úterních večerních hodinách oznámilo vedení na klubovém Facebooku, že se jím stal Karel Ševčík, který dosud působil jako asistent Pavla Bruse ve Vítkovicích. V pozici hlavního kouče nahradí Michala Trunkáta.

FBC Ostrava neprožilo v mužích ideální sezonu. Před jejím začátkem sice mohutně posilovalo, jenže jako by rozhodnutí Martina Ostřanského o tom, že se nakonec k týmu nepřipojí, spustilo kolotoč nepříjemných událostí.

Ostravané se prakticky celou sezonu nedostali do formy, což nejprve stálo místo trenéra Martina Smetáka, jeho nástupce Michal Trunkát se sice pral se situací statečně, přesto už Ostrava do play off nedostala.

Do nového ročníku Tipsport Superligy povede FBC jako hlavní trenér Karel Ševčík, který začal nedávno skončený ročník 2017/2018 na lavičce Otrokovic, později se přesunul do Vítkovic, kde byl asistentem Pavla Bruse. Ostravský tým sdělí podrobnosti později.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*