Jan Pazdera a Petr Kološ. Foto: Štěpán Tomš Jan Pazdera a Petr Kološ. Foto: Štěpán Tomš
26. 6. 2018 Ostatní (7) KOMENTÁŘŮ

Kološ má nové angažmá v Liberci, Kisugite se posouvá do nejvyšší švýcarské ligy

 Dva zajímavé transfery se odehrály v minulých dnech u známých obránců. Nové angažmá po vynuceném konci v Mladé Boleslavi našel Petr Kološ v Liberci, do nejvyšší švýcarské soutěže se pak přesune Martin Kisugite, který vymění Langenthal  za Langau.

Petr Kološ se s Mladou Boleslaví dočkal premiérového ligového titulu, jenže záhy vyšlo ve známost, že v týmu úřadujících šampionů pokračovat nebude. Nové angažmá našel pod Ještědem, stejně jako nadějný útočník Patrik Rozkovec.

Trenér Zdeněk Skružný ve svém komentáři neskrýval nadšení. „Jsme rádi, že se nám opět podařilo tým posílit hráči podle naší filozofie – charakterní pracovití kluci, kteří mají rádi florbal a chtějí v Liberci být delší čas. V Petrovi Kološovi získáváme hráče, který má zkušenosti s těžkými a důležitými zápasy, je schopen vést hráče na hřišti i v kabině a pomoci s rozvojem hráčů i celého týmu,“ uvedl na klubovém webu.

Nové angažmá má také bývalý obránce Bohemians Martin Kisugite. Ten se po roční zkušenosti ve druhé nejvyšší soutěži přesune do elitního Langau.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • trener napsal:

  evidentně o něj(Kološe) nestáli ve vítkovicích? u Skružného mu bude fajn…

  • ??? napsal:

   Opravdu o něj neměli zájem. Myslím, že to ani nebylo na pořadu dne. V liberci mu bude dobře ….

   • vocasvodvosla napsal:

    o kološe a zájem? připouštím, že hraje celkem dobře ale jemu neni nic dobry, taky kdo by stal o takoveho egocentrického blazna…nelibilo se mu ve vitkach, švýcarsku, bolce a prestane se mu libit i v liberci….trosku to vypada, ze liberec mu, jako jediný dal nejakou nabidku 😀 😀 😀

 • Fanynka napsal:

  Škoda že už si v Libereci pořídili rukávy na dresy. Mohli vyniknout Kološkovi bicáky.

  • Honza napsal:

   Takhle zatím vyniká jen čeština některých diskutujících…

   • florbalfanda napsal:

    nehrabej se v hovnech

    • Honza napsal:

     Florbalfando, pokud máš takovýhle vztah k mateřštině, tak je mi tě i líto…

     Většinou pravopisné chyby v diskuzi přecházím, ale hrozně bere, když se tu někdo anonymně otírá o hráče a sám má k dokonalosti daleko!

Napsat komentář

*