Duel Liberce s Pardubicemi. Foto: Jaroslav Appeltauer Duel Liberce s Pardubicemi. Foto: Jaroslav Appeltauer
5. 10. 2018 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Gólově bohatou dohrávku ovládly Pardubice v prodloužení

V dohrávce 1. kola zvítězily Pardubice nad Libercem 9:8 v prodloužení. Hosté dokázali získat dva body, přestože třikrát během duelu prohrávali o dva góly. V závěru se mohli Východočeši opět spolehnout na Martina Zozuláka, který nejprve v 50. minutě zajistil svému týmu vedení 8:7 a následně vstřelil rozhodující gól v prodloužení. Byla to tak jeho druhá vítězná trefa v nastaveném čase v řadě.

FBC Liberec – Sokol Pardubice 8:9 (1:0, 5:4, 2:4 – 0:1) po prodl.

Branky: 2. Baudisch (Böhm), 21. Lhota (Kološ), 30. Ferdan (Lhota), 32. Valeš (Marek), 37. Marek (Ferdan), 37. Ferdan (Valeš), 49. Marek (Ferdan), 55. Kološ (Valeš) – 23. Petr (Šmíd), 24. Kourek (Dlesk), 32. Zozulák (Dlesk), 33. Žáček (P. Pakosta), 43. Kourek (Dlesk), 48. Dlesk (Kourek), 49. Prix (Zozulák), 50. Zozulák (Dlesk), 64. Zozulák (Dlesk). Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 167.