Jiří Jakoubek. Foto: Pavel Doubek Photography Jiří Jakoubek. Foto: Pavel Doubek Photography
14. 10. 2018 Superliga (3) KOMENTÁŘŮ

Jiří Jakoubek po letošní sezóně končí v Tatranu

 Tatran Střešovice bude muset po letošní sezóně hledat nového sportovního ředitele a šéftrenéra. Jiří Jakoubek se dohodl s vedením klubu na ukončení spolupráce po konci sezóny 2018/19.

Zpráva o konci bývalého trenéra Tatranu a současného sportovního ředitele a šéftrenéra se objevila na stránkách Tatranu. Jiří Jakoubek působil v klubu od roku 2013, tým z pozice trenéra dovedl jednou k mistrovskému titulu.

V posledních letech získával Tatran více úspěchů v mládežnických kategoriích, kde Jiří Jakoubek také působil jako hlavní trenér. Cesty s Tatranem se podle Jakoubka rozcházejí kvůli odlišnému pohledu na práci v oddílu.

„Shodli jsme se, že můj pohled na praci v oddíle se nepotkává s oddílovou vizí. Tým lidí, který zde vznikl má velkou sílu vše sunout dále, ale já osobně už ne. Věřím, že posledních pár let bylo jen začátkem znovuvrácení Tatranu zpět na florbalový vrchol a děkuji všem trenérům, hráčům i rodičům za vzájemnou spolupráci. Do konce letošní sezóny udělám vše proto, abych společně s vedením oddíl na tuto změnu připravil a nastavili jsme procesy, které budou v budoucnu zárukou jistoty dalšího posunu,“ uvedl Jakoubek ve vyjádření na webových stránkách Tatranu Střešovice.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*