Jaromír Ekl ve druhém kole proti Královským Vinohradům. Foto: Florbal MB, Český florbal
14. 11. 2018 Superliga (7) KOMENTÁŘŮ

Jaromír Ekl končí v Mladé Boleslavi, vrací se do České Lípy

 Třicetiletý útočník přestupuje z Mladé Boleslavi do České Lípy. Odchovanec Mladé Boleslavi se neprosadil v širokém kádru středočeského klubu, nyní se tedy rozhodl do předchozího působiště vrátit.

Hráč Mladé Boleslavi se v současné sezóně těžce prosazoval v nabitém kádru. V dosavadním průběhu aktivně zasáhl do sedmi utkání v Tipsport Superlize, ve kterých vstřelil dvě branky. Po domluvě s vedením se tak vrací do České Lípy, kde během posledních dvou sezón nasbíral 42 (19+23) bodů.

Jaromír Ekl zasáhl do sedmi utkání. Foto: Martin FLOUSEK / www.martinflousek.com

Informace o návratu vysokého útočníka se objevila na klubovém webu Mladé Boleslavi, k odchodu se vyjádřil i generální manažer klubu Tomáš Pacák.

„Byli jsme domluvení, že v případě, že se jeho pozice v sestavě nebude vyvíjet dobře, budeme mít pochopení pro případné Jardovo přání tohoto typu. Mrzí mě, že se nám nepodařilo zužitkovat úspěšněji prostor, který Jarda dostal v první čtvrtině superligové sezóny. Jardovi jsme vyšli vstříc a přejeme mu hodně štěstí,“ říká na adresu útočníka Tomáš Pacák.

Pro Českou Lípu se jedná o potřebné povzbuzení, jak rozložit svou útočnou sílu. Týmovému bodování suverénně vede Radek Krajcigr, který se podílel na téměř polovině všech branek České Lípy.


Autor: Ondřej SlukaKOMENTÁŘE

 • Ole napsal:

  Ten to strida jak ponozky 🙂

 • fc napsal:

  to se dalo čekat , ted můžeme čekat jestli půjde i Tokoš !

 • Zkrat napsal:

  S Pazdicem je to tezky no, po sezone jde od valu, on vs Pacák vs tým, to neustojí.

 • vocasvodvosla napsal:

  tak co ja jsem slysel tech odchodu tam bude vic, udajne momentalne pod pazdicem vetsina boleslavskyho tymu pomerne dost chlasta a tudiz i rada hracu zacina stat za hovno, tak se jich radeji zbavuji…tokos pujde taky pryc ale bolka si nemuze dovolit ho nechat odejit kdyz o nej pred sezonou tak moc usilovali….
  kazdopadne bolka v nasledujicich letech pujde do hajzlu 😀

  • dejdar napsal:

   do hajzlu nepujde, možná tak trenér,
   Tokoš potřebuje čas Tomašíkovi to taky trvalo celou sezonu.
   nicméně včera s vitkama nicmoc neukázali, tedy kromě vzorové rozcvičky 🙂

Napsat komentář

*