Hattrick je blízko premiérovému postupu do superligy. Foto: Bulldogs Brno, Český florbal Hattrick je blízko premiérovému postupu do superligy. Foto: Bulldogs Brno, Český florbal
22. 4. 2019 Superliga (7) KOMENTÁŘŮ

Hattrick dělí jedna výhra od superligy! Bulldogs balancují nad propastí

 Brněnské derby zatím lépe vychází hráčům Hattricku. Prvoligový celek vede v baráži nad Bulldogs 2:0 na zápasy a za týden může rozhodnout o svém premiérovém postupu do nejvyšší soutěže. Hrát se bude ve sportovní hale v Maloměřicích.

Oba dva úvodní duely barážové série měly velmi podobný průběh. Domácí buldoci se dostali do vedení, o které však ve druhé třetině přišli, a ačkoliv se v závěru zápasu odhodlali ke stíhací jízdě, na obrat to už nestačilo.

Čtyři ze šesti branek přitom buldokům zařídil střelec Adam Konečný. Ani jeho příspěvek a ani trefa brněnské legendy Aleše Jakůbka však buldokům na triumf nestačily. Hosté se totiž mohli spolehnout na přesilovky (využili dvě ze čtyř) a na Tomáše Broma s Matějem Hronkem. První jmenovaný byl v sobotu u tří branek Hattricku, Hronek zase dvěma zásahy pomohl k nedělnímu vítězství.

Série je od začátku hodně vyhrocená a plná ostrých soubojů. V kádru Hattricku totiž působí řada hráčů, kteří dříve hráli u rivala a naopak. Zákrok hráče Bulldogs Petra Koláčného z prvního střetnutí dokonce musela řešit disciplinární komise. Koláčnému udělila za úder do hlavy protíhráče 15denní zákaz činnosti. V baráži už tak svému týmu nepomůže.

1. a 2. utkání baráže:

Bulldogs Brno – FBŠ Hattrick Brno 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)

Branky: 17. Konečný (Grlický), 23. Černovický (Lorenc), 57. Konečný (Grlický) – 26. Grábl (Dvořák), 39. Coufal (Brom), 44. Brom (Andrle), 47. Brom (Jalový). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 481.

Bulldogs Brno – FBŠ Hattrick Brno 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)

Branky: 2. Konečný (Grlický), 50. Jakůbek (Grlický), 60. Konečný (Jakůbek) – 25. Ondráček (Sládeček), 35. Dvořák (Sládeček), 43. Hronek (Jalový), 48. Hronek (Coufal). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 489.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

 • na dno napsal:

  Tohle je sešup na dno v podání Bulls. Hráči bez vize co hrát, každou chvilku někdo v lajně s někým jiným. Při power – play hráli chvilku i ve čtyřech. Pohled k smíchu hádající se trojici herců co si hraje na trenéry.
  Není divu jak to dopadá s týmem v regionu, kde neměli konkurenci.
  Na každe prase se vaří voda

 • Jantar napsal:

  Už se na ty buldočky bezzubí těšíme v první lize

 • Klok napsal:

  Ještě, že mají vlastní odchovance a nikdo jim neodejde:)))) Jak před sezónou blekotal pan trenér…
  Dva jsou tam z Hattricku, dva slováci, dva z vítek, fin a gulliver 🙂
  Ti hrají prim, ostatní jsou možná odchovanci
  Za mě dobrej střed první ligy

 • Pavel napsal:

  Tak to vypadá, že se Danovi Koubkovi (šéf Hattriku) splní sen o extralize. Každopádně už by měl plánovat posily nebo dopadne jako jeho městští rivalové.
  Jinak bych ale s článkem nesouhlasil. První zápas byli lepší Bulldogs, vyhráli šťastnější. Druhý zápas herně lepší Hattrick, možná rozdíl Koláčný, který má po prasárně v prvním zápase distanc.

 • Labutak napsal:

  Tak snad Buldoci nedopadnou jako futsalove Tango Brno.

 • ??? napsal:

  Je smutné, kam až to Bulldogs dotáhli. Několikaletý sešup dolů napříč všemi kategoriemi a vedení tohoto klubu se na to jen dívá a dívá a nadále věří, že se stane zázrak. Je v celku jedno, jestli se zachrání nebo spadnou, ale lidé ve vedení klubu si musí uvědomit, že je třeba zásadní změnu. Stávající trenéři tomu nemají co dát…

 • fans napsal:

  Pojdte do toho HATTRICK – to dáte, vymažte pejsky z ligy!!!!!!!!!!

Napsat komentář

*