Jan Natov navázal na loňskou sezonu a opět táhl ofenzivu Mladé Boleslavi. Foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav Jan Natov navázal na loňskou sezonu a opět táhl ofenzivu Mladé Boleslavi. Foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav
19. 9. 2019 Superliga (5) KOMENTÁŘŮ

První „school match“ sezony ovládla Boleslav. Vinohrady porazila 9:2

 Dvanáct set školáků hnalo vpřed domácí Mladou Boleslav. Vicemistr nakročil do sezony úspěšně, sokoly z Královských Vinohrad porazil vysoko 9:2. Hattrickem se o to přičinil Jiří Curney, čtyřmi body načal sezonu jeho parťák z útoku Jan Natov.

Bude základní část opět patřit útočnému duu Jiří Curney & Jan Natov? První zápas sezony naznačil, že by to tak znovu mohlo být. Curney mezi 24. a 45. minutou zkompletoval hattrick, celkově zapsal čtyři body, tedy stejně jako jeho kolega Natov.

Jiří Curney zkompletoval proti SKV hattrick. Foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav

Jiří Curney zkompletoval proti SKV hattrick. Foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav

Favorit šel už na začátku čtvrté minuty do vedení a do šaten odcházel s dvoubrankovým náskokem. Vinohradští se ve druhé části střelecky probudili a na tři vstřelené branky domácích odpověděli trefami Hanáka a kapitána Ondřeje Stuchlíka.

Definitivně odpor soupeře Boleslavští zlomili v závěrečném dějství, ve kterém vstřelili do sítě SKV další čtyři branky. Vicemistr ovládl svůj první duel sezony 9:2. O víkendu se Středočeši představí na hřišti Hattricku Brno, naopak sokoly čeká domácí duel s Otrokovicemi.

Dohrávka 1. kola superligy:

Florbal Mladá Boleslav – TJ Sokol Královské Vinohrady 9:2 (2:0, 3:2, 4:0)

Branky: 4. Tokoš (Zakonov), 19. Natov (Curney), 24. Curney (Krzyžanek), 32. Tomašík (Šebek), 35. Curney (Tomašík), 45. Curney (Natov), 46. Natov (Bína), 49. Gruber (Natov), 51. Tomašík (Suchánek) – 27. Hanák (Kachnič), 38. O. Stuchlík (Otta). Diváci: 1235.


Autor: redakceKOMENTÁŘE

 • Tom napsal:

  Taková zvláštní, nucená akce.

  • včelka napsal:

   Proč zvlastni a nucená akce ??

   Detičky se nemusely učit, učitelé si mohli v klidu poklábosit, kam o víkendu, v médiích se objeví zpráva, ze na florbalový zápas zavítalo neuveřitelných 1235 diváků (televizní experti pak budou perlit ve statistice, která v pořadí je to nejvyšší návšteva) a samotní hráči se na hřišti nemuseli bát před poloprázdnými tribunami.

   Více takových „skúl mečů“…✌

   • Milan napsal:

    Jen mi vrtá hlavou, jak je možné, že jen tak muže byt překročena maximální kapacita. Kapacita MSH MB je 900 diváků (600 sedících 300 stojících)?

 • KAPKA napsal:

  tohle překročení kapacity bude do prvního problému, kdy se něco špatného odehraje. Tam padat střecha jako se již jednou stalo, tak je tam pár mrtvých. Jsem zvědavý kdo si půjde za tohle kleknout? Pořadatel? Delegát? Někdo z Unie?

Napsat komentář

*