Milan Meliš za šest minut zkompletoval hattrick a po zápase byl vyhlášen jako nejlepší hráč Tatranu. Foto: Tatran Střešovice Milan Meliš za šest minut zkompletoval hattrick a po zápase byl vyhlášen jako nejlepší hráč Tatranu. Foto: Tatran Střešovice
23. 9. 2019 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Sestřihy 2. kola: Hattrick za 6 minut v podání Milana Meliše

 Tatran už nějaký ten čas sází na mládí. A právě jeden z mladíků se velkou měrou zasloužil o triumf nad Black Angels. Milan Meliš ve druhé třetině za šest minut zkompletoval hattrick a nasměroval Střešovice k vítězství. Gólově bohatý zápas byl k vidění na Děkance. Nejprve vedli Bohemians, pak byl o krok napřed pro změnu Chodov a nakonec duel vygradoval vítězným gólem Martina Koutného, který 22 vteřin před koncem rozhodl o výhře celku z Jižního Města. Podívejte se na sestřihy 2. kola superligy.


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

  • trener napsal:

    Svou dravostí a nemilosrdným zakončením se mi Meliš jeví jako kvalitní volba a příslib pro reprezentaci. Takových mladých střelců máme velký nedostatek. Překvapilo Brno, které si myslím, že ještě hodně ukáže. Naopak zklamáním je zatím Ostrava, která byla pasována do role favorita minimálně na semifinále. Avšak zkušených borců mají dost na to, aby se na playoff dobře připravili.

Napsat komentář

*