6. 4. 2011 Superliga (9) KOMENTÁŘŮ

Chodovská pouť končí v semifinále. Tatran bude hrát opět o titul

 Jako by to ani jinak být nemohlo. Čekali jste finále bez Tatranu? Na to zapomeňte… Ani letos nebude nejúspěšnější český celek chybět v bitvě o mistrovský titul. V pátém utkání přehrál Chodov 6:3.

Vývoj zápasu přesně evokoval zkušenost Tatranu. Ten si drobnými krůčky došel pro celkem jednoznačné vítězství, alespoň co se dosaženého výsledku týče. Každou ze tří třetin dokázal vyhrát poměrem 2:1.

Zápas patřil hlavně první formaci Střešovic. Lajna Fridrich, Von der Pahlen, Richter v zápase dominovala. Von der Pahlen se dvakrát zapsal mezi střelce, stejně jako Fridrich. Richtrovi zase patřily dvě gólové přihrávky.

A když se k tomu přidal podařený výkon brankáře Zicha, který dokázal držet střelce z Jižního Města na uzdě, slavil Tatran další postup do finále. Hosté v zápase zaznamenali tři trefy a u všech byla modla chodovského celku Matěj Jendrišák.

Jeho družina končí pouť letošním ročníkem extraligy v semifinále. Naopak Tatran dokázal utéct hrobníkovi z lopaty a dotáhnout sérii, stejně jako před třemi lety, do vítězného konce.

Statistika 5. zápasu:

Tatran Omlux Střešovice – TJ JM Chodov 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Branky: 4. Johan von der Pahlen, 7. Johan von der Pahlen, 32. Milan Fridrich, 34. Jan Olšiak, 42. Dušan Přívara, 60. Milan Fridrich – 14. Matěj Jendrišák, 27. Matěj Jendrišák, 60. Petr Šochman. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. Rozhodčí: Petr Černý – Jiří Janoušek. Diváci: 1048.


Autor: adminKOMENTÁŘE

 • Tomáš Pecha napsal:

  Chtěl bych tímto poděkovat všem fanouškům, a to nejen Tatranu, ale i Chodova, za skvělou atmosféru, kterou zejména v posledních třech zápasech dokázali udělat. Patří vám velký dík. PS: Mates, klobou dolu za tvé výkony v play-off.

 • Zase ten zasr... Tatran napsal:

  Nemohu si pomoct, ale ten Tatram má fakt neuvěřitelnou kliku, že ho nikdy štěstí neopouští…projevuje se hold zkušenost, kterou ten tým rozhodně má….ale stejně…přál bych si, aby Remedikum vyhrálo, protože mi osobně nepřijde, že by byli lepší, než zbytek týmů v extralize za poslední roky a hráli nějak pohledný florbal, ale prostě vždy dojdou až do finále!!! Mají vždy potřebné štěstí, které proti nim ostatní týmy nemají a vždy jdou až na vrchol….ale jinak nic vyloženě proti Tatranu.

  • Kirk napsal:

   Bohužel je to škoda pro atraktivitu extraligy. Letošní semifinále byly opravdu velmi vyrovnané. Jsem rád, že se podařilo postoupit Ostravě, bohužel Chodov to smolně nedokázal. Snad bude mít Ostrava ve finále více štěstí 🙂

 • Tatran! napsal:

  Ani nevíš jak se to vždy krásně poslouchá tyhle řeči poražených. Pepino mělo kolikrát lepší mančaft a Tatran přehrávalo, ale o tom to v play off vždy není 🙂 Takovýhle šmoulové co pak prohru svádí na všechno možné jenom ne na kvality soupeře vždy Tatran hnali v těžkých chvílích kupředu, takže pokud přijde ještě nějaký podobný komentář během finále, díky 😉

  • ... napsal:

   Možná se to krásně poslouchá, ale je to čistý a holý fakt…..máte hold štěstí, ale kvalitu také…ale víc štěstí, než kvalit.

 • rexx napsal:

  A nepřipomíná Vám to jeden tým ve Fotbalové Gambrinus lize? Mají takový rudý dresy a taky vždycky mají dostatek štěstíčka a kapříků v kapse , ikdyž nejsou lepší než ostatní teamy v lize 😀

 • rexx napsal:

  a hold nemuže mít každý štestí v lásce, buhví jak dlouho si ty příšerky tatranský nevrzli 😛 tak jim to přejte

Napsat komentář

*