24. 2. 2011 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Rybkovi Tigers už jsou v semifinále

Prvními semifinalisty Swiss Mobiliar League se stali hráči Tigers Langnau, kteří nejrychlejším způsobem vyřadili Köniz 4:0 na zápasy.

Zdálo se, že Tigers v domácím prostředí neohroženě potvrdí postup, po 25. minutách vedli už 7:0, jenže hráči Könizu si sáhli na dno svých sil a šesti po sobě jdoucími góly stáhli tři minuty před koncem na rozdíl jediné branky. Definitivní tečku za čtvrtfinálovou sérii zaznamenal Simon Stucki do prázdné brány Könizu. Na čtvrtém vítězství Tigers a jejich postupu do semifinále se podílel i Michal Rybka, který se zapsal do statistik jednou asistencí.

Švýcarsko – čtvrtek:
Čtvrtfinále play off:

Langnau – Köniz 8:6 (4:0, 3:1, 1:5)
Branky: 3. a 15. Mühlethaler, 8. a 23. Lüthi, 14. a 60. Stucki, 22. M. Gerber (RYBKA), 25. Louhelainen – 37. a 52. Tröhler, 50. Jungo, 51. Kaeser, 53. N. Wälti, 57. Danuser.
Stav série: 4:0 (5:4pp, 12:2, 4:3pp, 8:6).