Exel Gold Cup se stal už tradičním turnajem bezprostředně před startem sezony. Letos bude Liberec hostit šestnáct týmů, které si to rozdají ve dvou kategoriích. Nechybí zde ani zástupci nejvyšší české soutěže.
„S účastí celků jsme spokojení. Samozřejmě nám tu pár týmů, jež tu hrály v minulosti chybí, ale nedá se nic dělat. Doplnili jsme to jinými, například i slovenskými Košicemi,“ informoval organizátor turnaje Tomáš Erben.
V elitní části turnaje se představí kromě slovenského celku také domácí Liberec, Future, Bulldogs Brno či Pardubice. Z první ligy tu budou hrát například Sparta nebo Vinohrady.
Mezi tradičními účastníky turnaje chybí Mladá Boleslav, ale i reprezentační výběr juniorů. „U reprezentace se měnili trenéři, takže je celkem logické, že nepřijeli. Boleslav má zase přípravu ve Švýcarsku. I tak si myslím, že turnaj svou kvalitu mít bude,“ dodal Erben.
Turnaj odstartoval úderem čtrnácté hodiny, kdy se proti sobě postavily celky Liberce a Vinohrad. Kompletní rozpis turnaje naleznete zde.
Turnaj by měl finišovat v neděli, kdy se budou odehrávat vyřazovací boje. Finálový duel elitní kategorie je na programu v osmnáct hodin.
Autor: admin
Turnájek pro sestupivší z extraligy, tedy adepty – Future, Liberec, FBC Peník Janovský
no ty si zase chytrej…
Jasným favoritem Sokol Pardubice! !!
Pro pana redaktora – na turnaji hraje i Pražská Bohemka ;-).
ktera v suchym smetla brno, ale po 6ti tretinach nestacila na zoufaly future, skoda
smetla brno tim zpusobem ze temer nebyla na balonku a nebejt oteklyho sifnera, ktereho strely trefovaly ani nevdel jak tak je brno v pohode prehralo. A vec druha je ze prohrali s futurum, ktere hralo na dve lajny cely den (bohemka na tri) a jeste jim chybelo spousta hracu. Takze tady nejake smeteni brna a zoufale future neni na miste:-D
Kdyz to rikas… Ty bysis to zase nevymyslel…
Opravdu chytrý řeči zase.. 8:4 s Brnem – tak proč teda Brno nepřejelo Bohemku, když bylo tak skvělý? Tady někdo nemůže unést, že Bohemka není naprostý odpad ligy a konkuruje více týmům než Pardubicím ;-). Pro Bohemku klubouček dolů ;-).
Nebylo skvele, ale hralo mnohem vic florbaloveji nez bohemka. Ta byla jako dycky zalezla na pulce a jen zbesile vyrazela do brejku. V zaveru Brnu dosly i sily kdyz to bylo jejich druhe utkani a fbs proti nim tocili tri lajnu. A ten fakt ze brnu chybeli dalsi klicovy hracibje dalsi fakt. Navic vubec nerikam ze je bohemka nejakej odpad ligy, jem sem nlreagoval na nesmyslny komentar Smudly.
Takovýhle články jsou hezký, ale kdy už tady budete taky jednou psát o Tatranu?
hoši byl sem tam bohemka s brnem celý zápas lepší …. brno se nedostala k ničemu přičemž bohemka měla 1. a 2. neustálý tlak. fiále bylo vyrovnané po všech stránkách