5. 12. 2013 Brankáři (0) KOMENTÁŘŮ

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ ZLATÁ MASKA: POŠLETE VIDEO NEJLEPŠÍHO ZÁKROKU A VYHRAJTE CENY!

 S blížícími se vánočními svátky vyhlašuje sekce brankářů na florbal.cz jako každoročně soutěž nasměrovanou na týmové opory. Ve spolupráci s florbalovými značkami Fatpipe, Jadberg, BlindSave a Salming jsme pro vás přichystali soutěž, na jejímž konci vyhlásíme nejlepší brankářský zákrok. Ze zaslaných videí porota vybere 4 nejlepší, jež budou odměněna hodnotnými cenami.

Jaké jsou podmínky soutěže?
Soutěžící, kteří zašlou maximálně 30 sekund dlouhé ZÁPASOVÉ video společně s celým svým jménem, týmem a kategorií, ve které nastupují + zápasem, ze kterého zaslané video pochází, a telefonním kontaktem na e-mail brankariflorbal@seznam.cz do 1. ledna 2014 23:59 hodin, budou zařazeni do soutěže.

Video je nutné uložit na web ulozto.cz a zaslat odkaz na zmíněnou e-mailovou adresu. Jednotlivé soutěžní příspěvky budou společně se jmény soutěžících publikovány na webu florbal.cz k 9. lednu 2014, kdy proběhne oficiální vyhodnocení.

Výherci budou informováni na uvedených kontaktech. Soutěž je primárně určena brankářům, ale zúčastnit se jí mohou i hráči nebo jejich rodiče či jen florbaloví nadšenci. Každý soutěžící může zaslat pouze jedno video (v případě nedodržení pravidel bude vyškrtnut). Veškeré uvedené údaje slouží pouze pro účely této soutěže.

Výherci bude vybráni porotou, kterou tvoří:
Jan Barák
– brankář TJ JM Pedro Pérez Chodov a reprezentace ČR
Kristýna Provázková – brankářka TJ JM Pedro Pérez Chodov a reprezentace ČR
Lukáš Souček – brankář 1. SC WOOW Vítkovice
Roman Vítek – trenér brankářů Sokol Pardubice a ženské juniorské reprezentace

Porota bude hodnotit zaslaná videa na bodové stupnici od 1 (minimum) do 10 (maximum). Pořadí zaslaných videí bude sestaveno ze součtu hodnocení členů poroty.

Výherci dle pořadí obdrží:
1. CENA

FatPipe, logo

Zboží Fat Pipe v hodnotě 3 000 Kč (daroval www.fatpipe.cz) + rozhovor s Janem Barákem, který se objeví na stránkách brankari.florbal.cz.

2. CENA

brankáři, zákrok, soutěž, 2013, 2. cena

Brankářské kalhoty Jadberg TARGET NEO (daroval www.jadberg.cz).

3. CENA

brankáři, zákrok, soutěž, 2013, 3. cena

Brankářské boty Salming X-Lide 2 Black/Yellow (daroval www.salmingstore.cz).

4. CENA

brankáři, zákrok, soutěž, 2013, 4. cena

Chrániče kolen BlindSave (daroval www.4florbal.cz).

Poděkování patří všem zmíněným firmám za darované ceny a porotě za věnovaný čas.


Autor: Jakub KorábKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*