3. 4. 2011 Zahraničí (1) KOMENTÁŘŮ

Ostřanskému se sen o švýcarském titulu rozplývá, Wiler vede 2:0

Wiler-Ersigen je ve Švýcarsku blízko obhajobě titulu. Po úvodním finálovém víkendu vede nad Alligatorem Malans 2:0 na zápasy. V neděli vydřel na půdě soupeře těsnou výhru 4:3.
Tým Martina Ostřanského přitom 10 minut před koncem vedl. Jenže pak vyrovnal hrající asistent trenéra Wileru Olle Thorsell a obrat dokonal kanonýr Matthias Hofbauer.

Do konce duelu chyběly 4 minuty, Aligátoři si vytvořili drtivý tlak. Proti vyrovnání však byla paní Štěstěna. Wiler jednou zachránila tyčka, dvě tutovky zazdil v krátkém rozmezí i Ostřanský.

Třetí finále se hraje v sobotu na hřišti Wileru.

Švýcarsko, finále – 2. zápas:

Alligator Malans – SV Wiler-Ersigen 3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
Branky: 25. Wyder, 28. Jussila, 37. Lutz – 13. Zürcher, 32. Meister, 51. Thorsell, 56. M. Hofbauer. Diváci: 987. Stav série: 0:2.