12. 4. 2011 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

SSV po dramatu do vedení, rozhodl Tero Tiitu

Florbalisté SSV Helsinky vyhráli v úterý jeden z nejdramatičtejších zápasů sezony nad SPV Seinäjoki 9:8 po prodloužení a ujali se ve finálové sérii vedení 2:1 na zápasy.

Hosté stihli vyrovnat dvě vteřiny před koncem základní hrací doby zásluhou Mikky Kohonena. V prodloužení už se vše chýlilo k rozuzlení v samostatných nájezdech. Patnáct sekund před sirénou však Tero Tiitu zařídil vítězství úřadujícího mistra. Série se nyní přestěhuje z Hartwall Areny do Seinäjoki, páteční čtvrtý zápas finále začne v 17.30.

Finsko, finále – 3. zápas:
SSV Helsinky – SPV Seinäjoki 9:8 pp (3:2, 4:3, 1:3 – 1:0)
Branky: 4. a 29. Lax, 4. Forsten, 16. Halonen, 24. Järvi, 26. Järvinen, 35. Huhtimo, 57. Lehti, 70. Tiitu – 10., 32. a 46. Koski, 19. a 52. Kiviranta, 33. Hulmi, 39. Karjala, 60. Mikko Kohonen. Diváci: 1427. Stav série: 2:1.