Tero Tiitu dvakrát za sebou setřelil SPV Seinäjoki v prodloužení. SSV měli s černým koněm soupeře velkou práci a oba dva semifinálové zápasy skončily v základní době smírem. Nerozhodně hraje zatím Classic s Erä.
18. 3. 2008 Finsko (0) KOMENTÁŘŮ

Tiitu dvakrát sestřelil SPV

SSV se o víkendu v semifinálovém klání play off s SPV Seinäjöki nadřeli, obě utkání vyhrála až v prodloužení.
V prvním utkání ji Seinäjoen zaskočil a dostal se do vedení 0:2 a poté dokoce do vedení 1:4, Mistrovský tým ale ukázala svojí sílu tradičně v poslední třetině. Tero Tiitu na dva góly nahrál a sám také dva přidal, ten poslední 17 vteřin po započetí prodloužení.

Ve druhem zápase začal Viikingit výrazně lépe, přesto byl stav po základní hrací době nerozhodný stejně jako v prvním zápase 4:4. A i tentokrát vstřelil vítězný gól půl minuty před koncem prodloužení finský ostrostřelec Tero Tiitu.

Classic začali semifinále tradičně po svém – ofenzivně. Deklasovali Tapanilan Erä 12:4. Střelini rozpoutal jižž 47 vteřin po úvodním hvizdu Lassi Vänttinen. Classic s klidnou hlavou zvyšovali náskok a trenéra Antilu nemusel mrzet ani neproměněný nájezd.

Druhé utkání už přineslo vyrovnanou partii ve které dlouhou dobu vedl Classic, Erä ale třemi góly v závěru utkání otočil na konečných 6:4 a tak je stav série nerozhodný 1:1