Finské série v nejvyšší lize žen pokračují dnes třetími zápasy čtvrtfinále. Denisa Billá má prozatím do semifinále blíž než Magdalena Šindelová. Dnešní třetí zápasy už mohou definitivně rozhodnout o "českých semifinalistkách"...
8. 3. 2006 Finsko (0) KOMENTÁŘŮ

Rozluští se čtvrtfinálová tajenka už dnes?

Druhé utkání Tapanilan Era mělo napínavý průběh. Soupeř se ujal vedení 1:0, ale ERA zapnula a v 35. minutě vedla už 5:1. Jenže ani SBS Rupu se nechtělo vzdát své naděje na boj o medaile. Postupně přidávalo jednu branku za druhou, ale dohnat skóre se mu nakonec nepodařilo. Denisa Billá si připsala jeden bod za gól.

čtvrtfinále Tapanilan Era vs SBS Rupu
3.3. Era – Rupu 6:3
5.3. Rupu – Era 4:5
8.3. Era – Rupu
příp. 4. utkání ?.3. Rupu – Era
příp. 5. utkání ?.3. Era – Rupu

Obhájce mistrovské trofeje Tikkurilan Tiikerit se zatím neúspěšně potýká s konkurentkami z NST. I když druhý zápas neskončil tak jednoznčným gólovým rozdílem jako ten první, na vítězství Tikkurilan nedosáhl. Dva góly v jeho síti v rozmezí jediné minuty na konci druhé třetiny zvrátily výsledek ve prospěch NST.
Magdalena Šindelová nakonec nastoupila od poloviny utkání, ale její tým i tak neuspěl.