O víkend bylo ve Švýcarsku v bernské Wankdorfhalle odehráno finále Švýcarského poháru. V napínavém zápase před více jak třemi tisícovkami diváků rozhodl o vítězství Tigers nad Wilerem vlastní gól ve čtvrté minutě prodloužení.
10. 3. 2009 Švýcarsko (0) KOMENTÁŘŮ

Švýcarský pohár pro Tigers

Zápas začal opatrně. Prvního gólu se v osmé minutě dočkali hráči Tigers Langnau. Wiler odpověděl o dvacet minut později, trefil se Simon Bichsel. Tigers šlo ale opět do vedení. Vyloučený Olli Oilinki se vracel na hřiště a dostal přihrávku od Aleše Zálesného. Poté už pro něj nebyl problém zakončit.

Wiler se ale z tohoto gólu, který padl deset vteřin před koncem druhé třetiny, oklepal a opět srovnal. Aleš Zálesný ale během třech minut opět vrátil Tigers vedení. Na 3:3 vyrovnal pět minut před koncem třetí třetiny Joel Krähenbühl, a tak utkání dospělo do prodloužení.
V něm rozhodl vlastní gól Wileru a ten je tak potřetí za sebou stříbrný.