6. 10. 2012 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Vítkovice se vrátily na vítěznou vlnu, v předehrávce 5. kola zdolaly Havířov

Dvě třetiny drželi Havířovští krok s favorizovanými Vítkovicemi, ve třetí části však dostali šest branek a připsali si tak porážku 5:10. Hosté se naopak po klopýtnutí s Future vrátili na vítěznou vlnu a v neúplné extraligové tabulce se minimálně do neděle posunuli do čela.

Strůjcem úspěchu Vítkovic byl Patrik Suchánek. Podílel se na polovině vítkovických branek  a po zápase byl právem vyhlášen nejlepším hráčem hostů. Domácí držel nad vodou Pavel Kožušník. Byly to právě jeho branky, které dostaly domácí tým vždy do vedení, nejprve 1:0 a pak 3:2.

Jenže Vítkovice skóre otočily a poté už svého soupeře do vedení nepustily. Naopak, během deseti minut ve třetí dvacetiminutovce vstřelily čtyři branky a definitivně rozhodly o osudu utkání. Páté kolo pokračuje třemi zápasy v neděli.

Torpedo Pegres Havířov – 1. SC WOOW Vítkovice 5:10 (1:1, 2:3, 2:6)
Branky: 10. Kožušník (Varta), 25. Firda (Plášek), 26. Kožušník, 54. Juhaňák (Krupa), 55. Jurčík – 11. Tokoš (Kološ), 24. Matúš (Suchánek), 36. Suchánek (Hájek), 40. Hájek (Suchánek), 41. Suchánek (Heczko), 47. Hrubý (Heczko), 48. Řezanina (Hájek), 53. Hubálek (Matúš), 57. Tokoš (Hubálek), 59. Matúš (Suchánek). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 5:4, navíc Jankulár (Vítkovice) 10 minut. Využití: 2:2. Diváci: 375.