27. 11. 2011 Zahraničí (1) KOMENTÁŘŮ

Švédsko: Dalen vyhrál na Pixbu

Dalen si z dlouhého výletu na jih Švédska přivezl domů dva body za vítězství nad Pixbem 3:2 v prodloužení. Vyrovnání zařídil až dvě minuty před koncem Robin Nilsberth a vítězný gól dal Peder Bodén.

Infarktovou koncovku měl duel dvou posledních týmů tabulky. Sirius dokázal v poslední minutě dvěma góly srovnat z 5:3 na 5:5, vyrovnávací gól dal Johan Eriksson v čase 59:58. V nastavení dal vítězný gól Siriusu Peter Berlin.
Storvreta dokázala otočit téměř ztracený zápas v Umea, ze stavu 4:0 pro domácí otočila na konečných 6:7.

Švédsko, superliga – nedělní výsledky:

Pixbo – Dalen 2:3 pp (1:0, 0:0, 1:2 – 0:1)
Branky: 17. Runnestig, 27. Julkunen – 31. A. Bodén, 58. Nilsberth, 62. P. Bodén. Diváci: 717.

Umea City – Storvreta 6:7 (3:0, 2:5, 1:2)
Branky: 13. Viklund, 18. Lindberg-Dellsand, 20. 24. Nilsson, 30. Andersson, 43. Tuomas – 25., 27., 31. Stenberg, 36. Olsson, 37. vlastní, 42. M. Samuelsson, 45. vlastní. Diváci: 957.

Linköping – Tyresö 7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
Branky: 17. a 20. M. Johansson st., 32. a 59. M. Karlsson, 39. Wahlström, 44. Astbrant, 45. Norström – 8. a 54. Näsman, 26. Ullström, 32. Längberg. Diváci: 710.

Mullsjö – Sirius 5:6 pp (1:1, 2:0, 2:4 – 0:1)
Branky: 35. a 56. Van Keppel, 4. Gillek, 30. Kihlblom, 59. Ganevik – 29., 35. a 60. Barck, 3. J. Eriksson ml., 60. J. Eriksson st., 63. Berlin. Diváci: 503.