10. 12. 2011 Zahraničí (4) KOMENTÁŘŮ

Finsko: Souboj finalistů pro Seinäjoki

Mikko Kohonen rozhodl v prodloužení prestižní souboj posledních finalistů, hráči SPV Seinäjoki vyhráli na hřišti SSV 5:4. Domácí tým vedl už 3:0, ale také prohrával 3:4. Po základní hrací době bylo skóre 4:4, mladšímu z bratří Kohonenových pak stačilo na překonání Davida Rytycha 24 sekund.

Další dva body má Koovee po vítězství 7:6 v Josbě, jedním gólem se na něm podílel i Tomáš Sladký.

Salibandyliiga, sobotní výsledky:

M-Team – Tapanilan Erä 7:7 (1:2, 1:5, 5:0)
Branky: 44., 53. a 60. Soini, 36. a 47. Jousi, 2. Laukkala, 44. Huusko – 15, Räkköläinen, 17. 29. Iiskola, 23. Strömsten, 26. Sipilä, 37. a 39. Kantola. Diváci: 208.

Josba – Koovee 6:7 (2:3, 2:3, 2:1)
Branky: 7., 19. a 42. Gröhn, 35. Puska, 39. Eronen, 48. Särkelä – 6. a 36. Immonen, 33. a 54. Paul Kotilainen, 3. SLADKÝ, 18. Stenfors, 34. Wettervik. Diváci: 318.

SSV – Seinäjoki 4:5 pp (3:1, 0:3, 1:0 – 0:1)
Branky: 14. Lehti, 18. Lehtonen, 19. Tiitu, 53. Forsten – 24. a 61. Mikko Kohonen, 20. Härkönen, 25. Väänänen, 33. Ahola. Diváci: 684.