9. 2. 2012 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Švýcarsko: Chur a Malans jdou v play off do vedení

Play off švýcarské ligy začalo překvapeními. Do vedení se po prvním hracím dnu dostali hráči Churu a Malans. Vítězství Aligátorů v Köniz zařídil až v prodloužení v 80. minutě Fin Jouni Vehkaoja.

Curych doma ztratil nadějně rozehraný zápas s Churem ve druhé třetině. Hosté otočili z 5:3 na 5:6 a na začátku poslední části zápasu přidali další čtyři góly. Kobylky se sice snažily stav 5:10 korigovat, branky ale začaly dávat pozdě.

Ve čtvrtek pokračuje čtvrtfinále SML prvními souboji Wileru s Grünenmattem a na programu je i duel Langnau – Rychenberg.