29. 7. 2011 Reprezentace - Junioři (43) KOMENTÁŘŮ

Reprezentaci juniorů pravděpodobně povedou Janeček s Kyselem

 Reprezentaci juniorů se pomalu a jistě krystalizuje nové složení realizačního týmu. Z několika přihlášených trenérských dvojic vybral reprezentační úsek tři. Jen jednu však doporučil ke schválení výkonnému výboru. Tím je duo Tomáš Janeček – Jiří Kysel.

„Na základě přihlášek jsme vybrali tři dvojice, se kterými jsme vedli osobní pohovory. Nejvíce se nám zamlouvala dvojice Janeček-Kysel. Tu jsme také doporučili výkonnému výboru ke schválení,“ vysvětlil šéf reprezentačního úseku Tomáš Vaculík.

Tři dvojice, které se dostaly do užšího výběru, tvořili kromě Janečka s Kyselem ještě Pazdera s Koutným a Šindelář se Sezemským.

Vzhledem k tomu, že výkonný výbor nemá v blízké době na programu jednání, bude se hlasovat korespondenční cestou. „Všichni členové náš návrh mají a do konce týdne by mělo být jasno,“ dodal Vaculík.

Podle informací serveru Florbal.cz se o post reprezentačního trenéra zajímala i ikona českého florbalu Daniel Folta. „Je to pravda, určitým způsobem jsme řešili jeho zájem. Nakonec jsme se ale nescházeli v některých věcech.“

Tomáš Janeček má dlouholeté zkušenosti coby extraligový hráč i trenér. Naposledy jako hrající kouč vedl Kladno. Jiří Kysel se v extraligových vodách moc nepohyboval, zato se dlouhá léta věnuje metodice. Není to tak dávno, co vydal knižní florbalovou publikaci pro trenéry. Nyní vede prvoligový Hattrick Brno.


Autor: adminKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*