Jan Jelínek v přípravě s Libercem. Foto: Štěpán Tomš, www.fotoms.cz Jan Jelínek v přípravě s Libercem. Foto: Štěpán Tomš, www.fotoms.cz
29. 7. 2015 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Příprava: Mladá Boleslav – Liberec 17:5

Finalista loňského ročníku extraligy se poprvé v nové sezoně představil v přípravném utkání. Mladoboleslavští rozstříleli v zápase hraném 4×20 minut Liberec vysoko 17:5.

Mladá Boleslav – Liberec 17:5 (4:0, 4:4, 5:0, 4:4)
Branky MB: 15. a 19. Natov, 21. a 38. Bouška, 41. a 52. Fojta, 68. a 69. Rozkovec, 18. Curney, 20. Renčín, 22. Tom. Chroust, 34. Pluhař, 45. Baudisch, 50. Kopecký, 54. Ekl, 73. Emlar, 74. Novák. Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 310.

Sestava MB:
1. a 2. čtvrtina: Koráb – Kološ, Jelínek, Křenek, Štěrba – J. Bouška, Curney, Natov – Tom. Chroust, Pluhař, Renčín.
3. a 4. čtvrtina: Pech – Novák, Kadlec, Nonn, Hrůza – Fojta, Salát, Ekl – Baudisch, Emlar (61. Rozkovec), Kopecký. Trenér: Pazdera

Autor: Tomáš Rambousek