18. 9. 2012 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

ŠVÉDSKO: Runnestig už stříhá zorra za Warberg

Jen čtyři dny po debaklu se Storvretou musel nastoupit Warberg ke druhému ligovému zápasu sezony. Na hřišti v Jönkopingu se ale se složitou situací vypořádal a i díky hattrcku Magnuse Svenssona vyhrál 6:3.

Warberg udělal jednu změnu, do brány se vrátil zkušený Peter Sjögen. Ale hlavně Jönköping se na premiéru dobře nepřichystal, v první třetině byl úplně z tempa a brzy prohrával 0:3, když první zorrogól sezony a také za Warberg vystřihl Peter Runnestig.

Domácí měli jen jednoho konkurenceschopného hráče. Díky práci Johana Andersona snížili na 2:3, ale poslední třetina už se opět hrála podle not Warbergu. Magnus Svensson mohl oslavit vítězství i hattrick.

Jönköping – Warberg 3:6 (1:3, 1:0, 1:3)

Branky: 25. a 51. Anderson, 18. Nygardh – 16., 50. a 55. Svensson, 13. Karlander, 15. Runnestig, 48. Kjellman. Diváci: 1197.