Loňský vítěz Bulldogs Brno. Foto: Hummel Open Game Loňský vítěz Bulldogs Brno. Foto: Hummel Open Game
4. 4. 2016 Turnaje (3) KOMENTÁŘŮ

30. dubna končí registrace na 10. ročník Hummel Open Game

 REKLAMNÍ SDĚLENÍ | Již podesáté se letos v červnu uskuteční florbalový turnaj Hummel Open Game pořádaný po celém Brně. Tradičně je turnaj rozdělen na dva prodloužené víkendy: Hummel Open Game Kids konané od 16. do 19. června a Hummel Open Game pořádané 23. až 26. června.

Na účastníky turnaje nečekají pouze čtyři dny plné zajímavých a napínavých zápasů hraných na dvanácti halách po celém Brně, ale také bohatý doprovodný program ze všech možných oblastí (Vida centrum, Jungle Park, Dopravní hřiště či brněnské památky aj.).

Přijďte změřit síly a poměřit se s nejlepšími týmy z Česka, Slovenska, ale např. také ze Švédska, Švýcarska či Maďarska.

Registrace do turnaje, kterého se v loňském roce zúčastnilo téměř 300 týmů a okolo 5 500 všech účastníků, končí 30. 4. 2016. Registrované týmy navíc mají možnost soutěžit o ceny v podobě sady dresů nebo triček.

Více informací včetně registračního formuláře naleznete na webových stránkách turnaje www.opengame.cz, nebo je turnaj také možné sledovat na Facebooku www.facebook.com/hummelopengame.

Logo Hummel Open Game


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

Napsat komentář

*