7. 2. 2013 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Helsingborg žije! Garčar a spol. porazili Pixbo v poslední sekundě!

To byl závěr! Pixbo už dávno není neporazitelné a přesvědčil se o tom i Helsingborg. Jani Kukkola rozhodl jihošvédské derby gólem v čase 59:59. Tým Milana Garčara má stále naději na postup do play off.

Helsingborg prohrával už 1:4 a vypadalo to beznadějně. Jenže na konci druhé třetiny modročerní snížili na rozdíl jedné branky a nezlomil je ani další gól Pixba.

Pět minut před koncem totiž znovu srovnal Daniel Johnsson a v poslední sekundě zápasu definitivně rozhodl Fin Jani Kukkola. Pixbo naprosto podcenilo rozehrávku z rohu… „Věděl jsem, že zbývá jen pár sekund, a tak jsme se prostě snažil trefit bránu,“ svěřil se Kukkola.

Na jeho nádhernou ránu už „Lišky“ z Göteborgu odpovědět nemohly. „Teď zase věříme. Další zápasy musíme hrát, jako tento. Bojovat, blokovat střely a navzájem si pomáhat,“ dodal Kukkola.