9. 2. 2013 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

FINSKO: Tapanilan přehrál Loviisu, situace v tabulce se dramatizuje

Florbalisté Tapanilanu porazili v jediném pátečním sřetnutí Salibandyliigy Loviisu 5:2 a výrazně tak zamotali situaci kolem poslední postupové příčky do play off. Osmá Loviisa má aktuálně na devátý Tapanilan šest kol před koncem základní části jednobodový náskok.V opatrné první třetině branka nepadla, skóre otevřel až v polovině zápasu hostující Lehtinen a o šest minut později dal Tapanilanu dvougólový náskok Strӧmsten. Loviise se podařilo do konce třetiny ještě snížit a v 48. minutě vyrovnával Salminen. O dvou bodech pro helsinský klub však rozhodl v 50. minutě Iiskola a Mika Moilanen, který dvěma brankami uzavřel skóre.

Finsko, Salibandyliiga

Loviisa – Tapanilan Erӓ 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
Branky: 39. Etholen, 48. Salminen – 58., 60. Moilanen, 30. Lehtinen, 36. Strӧmsten, 50. Iiskola. Diváci: 345.