Tomáš Sýkora. Foto: Štěpán Černý Tomáš Sýkora. Foto: Štěpán Černý
29. 9. 2016 Pohár mistrů (2) KOMENTÁŘŮ

Těšíme se a jsme zvědaví, zápas s Nory bude velmi těžký, varuje Sýkora

 Tomáš Sýkora se z nenápadného beka vypracoval v oporu zadních řad Chodova a reprezentace. Ve čtvrtek před polednem zamíří na premiérový Champions Cup pro Chodov a jasně říká, že jeho tým nečeká už ve čtvrtfinále s Greakerem nic snadného.

Pro Chodov je Champions Cup něčím novým a nálada v šatně tomu odpovídá. „Je to pro velkou většinu týmu nová zkušenost s takovým turnajem, těšíme se a jsme zvědaví, jak to celé bude probíhat, ale přehnanou váhu tomu nedáváme,“ odpověděl na otázku, jak vysoko řadí Champions Cup.

Klíčem k úspěchu by mohla být sehranost a také to, že tým udržel téměř všechny opory. „Určitě je to pro nás hodně důležité, je fajn, že téměř celý tým zůstal pohromadě,“ naráží na ojedinělý odchod Toma Ondruška.

Sýkorova parta následuje ženy, které si premiéru odbyly loni v Mladé Boleslavi. „O žádném hecování osobně nic nevím,“ říká Sýkora.

Stejně jako ženy, také muže čeká norský celek a vítěz EuroFloorball Cupu 2015. „Trenéři k Norům pečlivě hledali videa a informace, není jich tolik, jak jsme zvyklí, ale musíme si s tím vystačit, důležitější bude, jak to bude vypadat na hřišti. Čekáme velmi těžké utkání,“ varuje ty, kteří vidí Chodov jednoznačně v semifinále.

Odměna by ovšem byla sladká, semifinále s legendární švédskou Storvretou. „Motivace je to velká, takových klubových zápasů se zahraničními týmy si moc v kariéře nezahrajeme,“ uzavírá Tomáš Sýkora.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Linda napsal:

    A million thanks for posting this inotamroifn.

  • http://www./ napsal:

    It seems half the vehicles on the roads and highways is the US are Ford F-150 and other pick up trucks of the like. These people have never been within 500 miles of a farm or ranch or have never been near a construction site either. Why do they have them? Most have that expensive cover over the bed and when off there was probably nothing every carried beyond a beach umbrella and beer cooler.

Napsat komentář

*