2. 12. 2013 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Kološ skóroval proti Usteru. Šlágr vyhrál Wiler

Šlágr víkendu ve švýcarské lize vyhrál Wiler nad Malans 8:7 v prodloužení. Ve strhujícím utkání dokázali Aligátoři smazat tříbrankovou ztrátu, nakonec ale stejně padli v nastaveném čase.

Hráči Malans se prosadili proti obraně Wileru až po polovině zápasu a stíhací jízdu načala česká dvojička Skalík – Ostřanský. Úřadující mistři dokázali smazat tříbrankové manko během deseti minut poslední třetiny, nakonec ale museli dát ještě jeden gól, na 7:7 vyrovnával Tommi Aro minutu před koncem. Osud zápasu ale vzal do rukou nakonec nejproduktivnější hráč ligy Isaac Rosén, který ve druhé minutě nastavení stanovil výsledek 8:7.

Malans tak ztrácejí na první příčku, kde figuruje Tigers Langnau, už 9 bodů.

Důležité vítězství v boji o play off ukořistil Rychenberg, který vyhrál klíčový zápas v Usteru 6:4. Gólem a asistencí se na triumfu podílel i Petr Kološ.