8. 12. 2013 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Skalík dal hattrick v českém derby!

Trenér Tomáš Trnavský musel být na prášky a Martin Ostřanský s Vojtěchem Skalíkem se museli smát. Köniz totiž doma ztratil vedení 7:3 a nakonec padl po nájezdech. Ale česká enkláva bodovala na obou stranách. Machala, Slaík a OStřanský nasbírali 5 gólů a 4 asistence!

V první polovině zápasu to bylo velké představení domácího týmu Floorball Köniz. Přispěl k němu i Pavel Machala, který dostává důvěru v přesilovkách a vedení 7:3 se podílel gólem a asistencí.

Ještě 8 minut před koncem vedl Köniz o 4 branky, pak ale začalo velké představení Aligátorů. Měli ho v režii Martin Ostřanský s Vojtěchem Skalíkem. Reprezentační superstřelec zkompletoval hattrick dvě minuty před koncem a poslal zápas do prodloužení a nájezdů. Tam se prosadili jen Fin Aro a Martin Ostřanský a mistr tak nakonec vyhrál.

Dan Šebek brání Marcuse Gullstranda

Důležité vítězství ukořistil i Grünenmatt, který doma v boji o play off porazil St. Gallen. Pojišťovací gól na 5:3 zařídila dvojice Bärtschi – Dan Šebek.