25. 1. 2014 Zahraničí (0) KOMENTÁŘŮ

Tokoš v premiéře za Dalen skóroval, boj o play off ale dopadl špatně

První zápas, první gól. Martin Tokoš poprvé oblékl dres Dalenu a ukázal, že může být posilou. Jenže tým z Umeå letos nemá dobrou sezonu a v jednom klíčových utkání o play off prohrál na hřišti Helsingborgu 5:6. Naděje na dobrý konec se rozplývají.

Tokoš dostal v Dalenu dres s číslem 8 a byl opravdu vidět. Jenže finalistovi minulých 2 ročníků švédské ligy ani tentokrát zápas nevyšel.

Domácí Helsingborg si byl vědomý toho, že se hraje skoro o všechno a už v 1. třetině odskočil do vedení 4:1. Dalenu se 7 minut před koncem podařilo vyrovnat na 5:5, nakonec ale Joachim Rosengren rozhodl v čase 56:19 o vítězství domácích. Zmar Dalenu pak už jen zdokumentovala neproměněná přesilovka.

Martin Tokoš dal gól a na další 2 nahrál. Vidět byl i Patrik Suchánek, který asistoval jednou. Ketil Kronberg nastřílel hattrick. Dalen ale po prohře 5:6 ztrácí na play off 6 kol před koncem už 8 bodů.